kombi klima servisi

Bağdat Caddesi Klima Arıza Tamir Bakım Montaj Servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Bağdat Caddesi Klima Servisi kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir.Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden şirketimiz,başarısının sırrını “Kaliteli hizmet,üstün iş gücüve etkili servis hizmetleri” şeklinde tanımlamaktadır.
Bugün bulunduğumuz hizmet sektöründe müşterilerimiz ile ilişkilerimiz hizmetle birlikte sona ermez aksine hizmet sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti modelimizi standart hale gelmiştir. 0216 311 70 69

Bağdat Caddesi Teknikeller Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz tüm markalarımız müşteri istek ve önerilerinin müşteri profili ayrımı yapılmaksızın her kanaldan (çağrı merkezi,e-posta www.Teknikellerservis.com ) rahatlıkla iletilebildiği, izlenebilir, raporlanabilir, şeffaf ve güvenli tek bir bilgi havuzunda toplandığı bu kayıtların yasal düzenlemelere uygun objektif adil ve gizlilik içinde ele alındığı, değerlendirildiği ve süreçlerin sürekli kontrol edilerek iyileştirildiği mükemmel müşteri deneyimini yaşatmayı ana ilke olarak kabul etmiş müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemekteyiz.

Bağdat Caddesi Klima Servisi Klimaların iç ve dış üniteleri, değişken hava koşulları altında çalışan ürünlerdir. Cihazların serpantin yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve buna bağlı olarak oluşan partüküller  cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın miktarında dış hava faktöründen dolayı ayar  yapılması gerekmektedir. Bu nedenle klima cihazlarına bakım yapılması son derece önemlidir 0506 325 94 95

PERİYODİK BAKIM YAPILMAYAN KLİMA CİHAZDA OLUŞACAK ARIZALAR

Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır,
Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur
Klimanızın performansı düşer,
Klimanızın enerji sarfiyatı artar,
Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır,
Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur,
Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur

KLİMA BAKIMINDA YAPILACAK KONTROLLER

İÇ ünitede yapılacak işlemler DIŞ ünitede yapılacak işlemler 
1- Kimyasal bakım ilacı kullanılmaktadır 1- ünite kondanser bakımı
2- Ünite evaparatör bakımı 2- Ünite fan bakımı
3- Ünite filitre bakımı 3- Ünite aksesuar bakımı
4- Ünite blower fan bakımı 4- Ünite gaz kontrolü
5- Ünite aksesuar bakımı
6- Ünite tahliye boru kanal bakımı

BAĞDAT CADDESİ KLİMA TAMİRİ

Bagadat Caddesi Klima Tamir Servisi denildiğinde akıllara kullanıcılar ve müşterilerimiz tarafından gaz eksikliği olarak bilinen soğutucu akışkan şarjı gelmektedir. Ancak Klima Tamiri sadece soğutucu akışkan şarjından ibaret olmayıp Klimayı Oluşturan Devre Elemanlarının da arıza riski ve durumu vardır. Uzman klima servisi ekibimizle Klimalarınızda oluşan tüm arızalara en kısa zamanda müdahale ederek siz müşterilerimize yerinde ve hızlı klima servisi olanağı sağlamaktayız.

BAĞDAT CADDESİ KLİMA BAKIMI

Klima Temizliğinde 100 TL’den Başlayan Bütçenize Özel Kampanyalarımız Devam ediyor. Klima bakımı kadar bakımı yapacak servis çok önemlidir. İşinin ehli olamayan, yarım yamalak yapılan bir bakım sonrası, klima verimi daha da düşebilir hatta arızalara bile sebep olunabilir. Servisin ürün konusunda tam bilgiye sahip olması, bakım için kullanılacak malzemenin eksiksiz ve kaliteli olması, bakımın tam olarak yapılması doğru bakım için gereklidir.

BAĞDAT CADDESİ KLİMA MONTAJI

Bağdat Caddesi Klima Montajı yapacak servis personelinin deneyim ve tecrübesi çok önemlidir. Teknikeller klima servisi olarak Yetişmiş uzman kadromuzla İstanbul ilinin her bölgesinde klima montajında da yanınızdayız.. Her marka klimanızın kurulumunu sök-tak taşıma işlemini, en iyi şekilde yapıyoruz. Marka gözetmeksizin tüm klimaların montaj işlemlerini uzman klima servis ekibimizle belirli standartlar ve kurallar içerisinde yapıyor olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz..

Teknikeller Klima Arıza Tamir Bakım Montaj  Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

Kategori: Bağdat Caddesi Klima Arıza Servisi, Bağdat Caddesi Klima Arıza Tamir Bakım Montaj Servisi, Bağdat Caddesi Klima Bakım Servisi, bağdat caddesi klima servisi, Bağdat Caddesi Klima Tamir Bakım Servisi, Bağdat Caddesi Klima Tamir Servisi, Klima Servisi Bağdat Caddesi
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,