kombi klima servisi

Kombi Arıza Tamir Bakım Servisi Sancaktepe

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Sancaktepe kombi servisi kombilerin insan hayatına girmesiyle birlikte insanların hayatlarında çok büyük kolaylık sağlamıştır. İnsan sobadan kurtulmuş olup evleri daha temiz olmaktadır. sancaktepe kombi servisi her gün sobanın temizlenmesi ve yakılması  sancaktepe kombi bakımı nasıl yapılıyor? Kombi arızalanmadan bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Kombi bakımı yaptırmak, doğalgaz tasarrufu sağladığı gibi kombinizin kullanım ömrünü uzatmasıda ayrı bir konudur. Kullanım sıklığı gibi çeşitli sebeplerden ötürü sancaktepe kombiler zamanla arızalanabilirler. Kış ve yaz aylarında düzenli sancaktepe kombinizin bakımının yapılması, bu arızaların yaşanmadan çözülmesine yardımcı olur. Böyle bir durumla karşılaştığınızda çevrenizden  sancaktepe kombi servisi bulabilir, konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız sancaktepe kombi bakımı, onarımı ve tamir hizmeti vermektedir. Sancaktepe ve çevresinde  sancaktepe bakım hizmeti veren tanınmış firmalar arasında yer alan servisimiz, bu tecrübesi ile sizlere en kaliteli ve güvenli onarım hizmetini sunacaktır. Uygun sancaktepe kombi bakım fiyatları ile bölgenin lider kombi servisi olarak sancaktepe kombinin bakımını biz yapalım, kusursuz bir işçilikle size teslim edelim. arızası, kombiye gelen voltajın istenilen değerin altında ya da üstünde olması neticesinde ortaya çıkan arıza durumudur. Bu arıza durumu bazen arızaya düşürmekle kalmayıp kombide bulunan bazı parçaların bozulmasına da neden olmaktadır. Kombi içerisinde voltajdan kaynaklanacak arızalardan dolayı ilk sorun yaşayacak eleman kombinin elektronik ana kartıdır.

Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi eşanjör değişimi.
Kombinin büyük parçalarından biridir. Eşanjörün kireçlenme, delinme vb. duruma bağlı olarak değişmesi gerekir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi diyafram değişimi
Diyafram plastik bir parça, conta yada membran. Yırtılma veya delinme varsa tamiri mümkün değildir. Değişimi yapılmaktadır.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi kart değişimi
Elektronik kartlar değişebilir. Oluşan hasara göre tamir edilebilir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi ntc değişimi
Petek ve kombi içinde dolaşan suyun derecesini ölçen parçanın adı Negative Temperature Coefficient Sensor (NTC) sensördür. NTC (Isı Sensörü) en çok arızalanan parça. Kombi modeline göre 2 veya daha fazla olabilir. Tamir edilemez, değişir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi prosestat değişimi
Prosestat fan bekçisi, yardımcısı. Hermetik kombi modellerinde, atık gaz sistemini kontrol eden parça.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi anakart değişimi
Kombi anakartı işlemci ve belirli parçalar dışında tamir edilebilir. Test edilen anakart tamir edilemiyorsa değişmesi gerekir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi fan değişimi
Sancaktepe hermetik kombilerde atık gazı dışarı, temiz havayı içeri çeken fan çabuk arızalanan parçadır. Tamiri maliyetli olduğu kadar parça fiyatıda pahalıdır.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi türbin değişimi
Radyatör suyu ile alakası olmayan türbin, evdeki sıcak su musluğu açıldığında Sancaktepe kombinin çalışmasını sağlamaktadır.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi sensör değişimi
Kombide bulunan sensörler modül parçalar olduğu için tamir edilememektedir. Değiştirmemiz gerekir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi baca değişimi
Bacalı, hermetik, yoğuşmalı kombilerde baca tipleri ve kullanım şekilleri farklıdır. Servis personelimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi conta değişimi
Küçük plastik parça, düşük maliyetle değişebilir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi devirdaim pompası değişimi
Kombi sirkülasyon pompası, arıza durumuna bağlı olarak sıfır fiyatının yarısına tamir edilebilir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi doldurma musluğu değişimi
Doldurma musluğu kombiye su dolumu görevi görür, kırılabilir, bozulabilir. Tamiri olmaz, yenisi ile değiştirmek gerekir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi düğme değişimi
Kombi markasına modeline göre farklı düğmeler bulunmaktadır. Bazı düğmeler anakart ve ekran kartına bağlı olabilir. Kırılma vb. durumlarda tamir işlemi yapılabilir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi fan motoru değişimi
Fan Değişimi bölümündeki şeyler aynen burada da geçerlidir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi fan rulman değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi filtre değişimi
Petek yada radyatörlere giden suyudaki pislik ve tortuları filtre ederek ısı transferine yardımcı olan parça.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi gaz valfi değişimi
Çoğu zaman değişimi yapılan parçadır. Tamir uygulanabilir fakat bu işlem hasarın nedenine bağlıdır.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi genleşme tankı değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi genleşme tankı sibop değişimi
Bazen genleşme tankının değişmesi gerekli olabilir.
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi hortumu değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi kazan değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi kollektör değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi manometre değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi parça değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi salyangoz değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi ventil değişimi
Sancaktepe Teknikeller Kombi Servisi yer değişim

Kombi montajı, evinizin ısınmasını sağlayan kombinin uygun ortam seçilerek uygun tesisat elemanları (vana, borular, baca borusu) ile bağlantısı sağlanarak güvenli bir şekilde monte edilmesi işlemidir. Kombinin montaj edilecek ortamın projeye uygun bir şekilde seçilmesi  gerekir. Eğer kombi dış ortama konulacaksa donmaya karşı önlem alınması gerekir. Kombinin dışına dolap ve ısı yalıtım malzemeleri olması gerekir.

Teknikeller Kombi Arıza Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Kategori: Baymak Sancaktepe, Kombi Arıza Tamir Bakım Servis Sancaktepe, kombi servis sancaktepe, sancaktepe baymak kombi servisi, sancaktepe demir döküm kombi servisi, Sancaktepe Kombi Arıza Bakım Servisi, Sancaktepe Kombi Arıza Servisi, Sancaktepe Kombi Arıza Tamir Bakım Servisi, sancaktepe kombi bakım servis, Sancaktepe Kombi Servisi, Sancaktepe Kombi Tamir Bakım Servisi, Sancaktepe Kombi Tamir Servisi, sancaktepe petek temizleme servisi, Sancaktepe Petek Tesisat Temizleme Servisi, sancaktepe vaillant kombi servis
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum Yapılmış.

  1. Bora KARTAL dedi ki:

    “ Daha önce farklı bir firma ile çalışıyorduk tanıyınca yavaş yavaş buraya geçirmeye başladım ve tanıdığım insanlara da tavsiye etmeye başladım. Teknik desteginiz çok hızlı ve güvenilir elinizden geldiğince her soruya cevap veriyorsunuz gerçekten teşekkürler. İyiki varsın Tavsiye ederim