kombi klima servisi

Kombi Arıza Tamir Bakım Servisi Yenidoğan

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Kombi bakımı, her yıl yoğun olarak kullanıldığı kış mevsimi başlamadan önce yetkili servis elemanı tarafından yapılmalıdır.  Bakım denildiğinde akla sadece kombinin iç temizliği gelmemelidir. Aynı zamanda kombi ve bağlantılı tesisatların genel kontrollerinin yapılması, parça ve donanımların temizliği ve ayarlanması, var olan ve olması muhtemel kombi arızaların tespiti ve giderilmesi demektir. 

Yetkisiz firma ve elemanlarına yaptırılan en basit değişiklikler bile can ve mal güvenliğini tehlikeye sokabilir. Unutulmamalıdır ki; kombi sistemi, içerisinde su, gaz ve elektrik gibi farklı sistem ve tesisatları da barındırır. İşin ehli olmayan kişiler tarafından yapılacak müdahaleler tüm sisteme zarar verecektir. Yetkisiz kişilere yaptırılan tadilat ve onarımlar kanunen de suç sayılmaktadır. Baca temizliği yapacak firmalara izin verme yetkisi itfaiye birimlerindedir. Kombiler için ise yetkilendirilmiş firma ve servislerin çağrılması gerekir.

Evlerde kullanılan kombiler; barınma, beslenme, ısınma, temizlenme gibi temel ihtiyaçların giderilmesi ve karşılanması için kullanılan, aynı zamanda mekânda var olan elektrik, su ve gaz donanım ve tesisatları ile birlikte kullanılan karışık bir sistemdir. Tüm bu karışık sistemin doğru, verimli ve aksaksız olarak kullanılması öncelikle can ve mal güvenliği için önem taşımaktadır. Tüm cihazlarda olduğu gibi kombilerde de bakım yapılmadığı takdirde ciddi arızalar meydana gelecektir. Bu da insanın en önemli varlığı olan hayatını, sevdiklerini ve evini tehlikeye sokacaktır.   0216 311 70 69

Ayrıca cihazın ve bağlı olduğu sistemlerin istenilen verimi sağlayamaması ekonomik olarak kullanıcıya fazladan yük olarak yansıyacaktır. Harcanan gaz ve su miktarı artacak ve faturalar kabaracaktır.

Bakım esnasında tespit edilecek küçük arızalar zamanında giderilmediği takdirde; kullanım esnasında sürekli olarak sorunlar yaşanacak, arızalar büyüyecek ve en iyi ihtimalle kombinin yenilenmesi zorunlu hale gelecektir.

Bununla birlikte periyodik olarak zamanında yapılan bakımlar kullanılan cihaz ve tesisatın kullanım ömrünü arttıracaktı. Bu şekilde hem verimli hem de uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılacaktır.

Kombi satışı, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi parçaları, kalorifer petek fiyatları ve satışı, Ankara petek temizliği, petek temizleme makinesi ile temizlik ve bakım konularında uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız Yenidoğan Teknikeller Kombi İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir, 7/24 kombi servisimizden faydalanabilirsiniz.

Kombiler çalışma şekilleri gereği zaman zaman bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Kombilerin sorunsuz çalışması için bakım ve petek temizliği yapılması gerekmektedir. Sadece kombilerin sorunsuz çalışması için değil, oluşabilecek güvenlik riskleri dolayısıyla da kombilere bakım yaptırılması çok önemlidir. Firmamız kombi tamiri, kombi bakımı ve Yenidoğan kombi teknik servisi olup 7/24 kombi servisi Ankara olarak faaliyet yürütmektedir. 0506 325 94 95

Günümüzde birçok farklı fiyat ve markaya sahip kombi modeli bulunmaktadır. Sürekli gelmekte olan ve gelmeye de devam edecek doğalgaz zamlarından etkilenmemek, enerji tasarrufu sağlamak için enerji ve yakıt tasarrufu sağlayan kombilerin tercih edilmesi gerekmektedir. İyi bir kombi almak kadar kombiyi kullanacağımız sistem de bir o kadar önem arz etmektedir. Kullanacağımız sistemdeki boruların çapı, dirsek ve buna benzer dirence etki eden faktörlerin hesaplarının doğru bir şekilde yapılmış ve sağlam bir işçilik ile yapılmış olması gerekir. Bunların yanında kullandığımız/kullanacağımız peteklerin de kaliteli olması gerekmektedir. Peteklerde Demirdöküm/Vaillant gibi markalar tercih edilmelidir. Ayrıca ısınmada tam bir randıman sağlamak için ısı yalıtımı da kesinlikle şarttır.

Günümüzde  birçok kombi markası, bu markaların da birçok kombi modeli vardır. Firmamız Yenidoğan kombi satış alanında uygun  kombi fiyatları sunmakta, çokça tercih edilen ve enerji tasarrufu sağlayan yoğuşmalı kombiler için de uygun yoğuşmalı kombi fiyatları ile sektörde önemli bir yer almaktadır. Kaliteli kombi servis hizmeti ve uygun fiyatlı kombi satışı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yenidoğan Teknikeller Kombi Tamiri olarak siz değerli müsterilerimize artık 7 24 hizmet sunuyoruz. Kış aylarının oldukça sert geçtiği Yenidogan Kombi tamiri ve  Yenidoğan kombi bakımı konusu oldukça önemli ve üzerinde durulması gerekilen bir konudur. Kombi tamirinin düzgün ve eksiksiz yapılmaması, sorunun tekrar tekrar ortaya çıkmasına ve kombinizin sürekli size masraf çıkartmasına neden olacaktır. Bu nedenle Yenidoğan kombi servisi seçimi kombi tamiri konusunda oldukça önemlidir.  Kombi tamirinizle ilgili problemleri kombi servisiniz aracılığı ile yaptırmanız mümkündür. Ancak seçmiş olduğunuz kombi sevisinin mutlaka işini eksiksiz yerine getirmesi gerekmektedir. Maalesef bazı kombi servisleri müşterilerini kandırmak, daha çok kazanç elde etmek ve amatör olmaları gibi nedenlerden ötürü sorunu tam anlamıyla anlayıp doğru çözüm uygulayamamaktadır. İşte tam da bu noktada seçmiş olduğunuz kombi servisinin önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle mutlaka güvenilir, kurumsal, adresi belli ankara kombi servislerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. 

Teknikeller Kombi Arıza Tamir  Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar

Kategori: Kombi Arıza Tamir Bakım Servis Yenidoğan
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,