kombi klima servisi

Kombi Tamir Servisi Tasdelen 

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Özel kombi servis hizmeti vermekte olduğumuz firmamız eğitimli, işinde uzmanlaşmış, güvenilir, tam donanıma sahip, kibar ve güler yüzlü çalışma ahlakına sahip çalışma ekiplerimizle kesinti olmaksızın haftanın tüm günü kombi bakımı ve onarımı hizmeti sunmaktadır. Firmamız çalışma ekipleri işleme tabi tutulan cihazınızın parçaları değiştirilmesi gerektiğinde kullanmakta olduğu parçalar cihazınıza uygun TSE garantili, orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Ayrıca Tasdelen Teknikeller Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz cihazınız firmamız garantisi altında olduğunu da belirtmek isteriz.

Tasdelen Kombinizin Bakım Ve Onarımı Nasıl Yapılmaktadır

İhtiyaç halinde evlerinize veya iş yerlerinize çağırmış olduğunuz kombi hizmeti veren firma siz müşterilerine kombi bakım ve onarımını yapmadan önce kısa bir bilgilendirme yapmalıdır ve sonrasında ise kombi kapağı açılmadan petek ve tesisatınızın sıcak su sistemini, kombinizin çalışma verimliliği nasıl bunların kontrolünü sağlamalıdır.

Kombinizin çalışmasını sağlayan ek parçalarında zamanla oluşabilecek oksitlenmeler var ise temizlemelidir. Zamanla oluşabilecek tozlanma ve kirlenmelerin cihazınıza zarar vermemesi adına temizliğinin kontrolünü, elektrik ve elektronik bağlantı noktalarının kontrolünü, kombinizin su sızırıp sızdırmadığı kontör edilmeli, kombi bakım ve onarımında önemli sayılan parçaları ve aksamlarını dikkatli bir şekilde gözden geçirerek bir sorun görmesi halinde kombi arızasını müşterisine düzgün bir anlatmalıdır. Tasdelen kombi tamir servisi kombi onarım ve arıza tespit edildiği durumda ise cihaz sahibinin izne ile kombide oluşmuş veya oluşacak arızalar için arıza yerinde tespit edilip, kombiyi bulunduğu yerden çıkarılıp götürülmeden yapmalıdır. 0216 311 70 69

Kombi Bakım Ve Onarımında Firmanın Önemi

Tasdelen Teknikeller Kombi Servisi olarak hizmet sunduğumuz firmamızın kriterleri; kombi bakımı ve tamiri gerektiği zamanlarda müşterilerine hızlı ve güvenilir çözüm odaklı hizmet sunmak, yapmakta olduğu işi zamanında severek ve isteyerek yapmak, kombi arıza, bakım ve tamiri ihtiyacı olan müşterilerin hizmetini en iyi şekilde firmamız aracılığı ile imkan sağlamak, daha büyük kitlelere ulaşabilmek adına bakımını ve tamirini yapmış olduğumuz müşterilerimden referans oluşturmak ve Tasdelen kombi bakım servisi adına markamızın alanında bilinilir ve güvenilir bir firma olduğunu göstermektir. Firmamız maksimum güvenilir, kaliteli hizmetini uzman çalışma ekipleri ile minimuma düşen fiyatlar ile vermektedir.

Kombi dolabı insanların görselliğine bağlı olarak değişir. Öncelikle Kombi dolabının kısaca tanımı bakacak olursak, kombi dolabı Kat kaloriferi anlamını taşımaktadır. Kombiler, lpg veya doğalgaz kullanan ve ev veya mekânların ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Kombi dolabı ise, Kombiyi dış etkenlerden koruyan bir koruma kalıbıdır. Kombilerin %70’i genellikle mutfaklarda yapılmaktadır. Biz firmamız olarak kombi için dolabı müşteri memnuniyetine göre ihtiyaca ve projeye uygun bir şekilde hem üretim hem de montajla ile birlikte hizmetini en iyi şekilde veriyoruz. Eğer kombi dolabı projeye uygun değil de mutfağa göre yapılacaksa kombi dolabın içine alınacak şekilde yapılmalıdır. Kombi mutfağa alındı ise, kombinin dolaba alınması şart değildir. Ama normal şartlarda balkona alınacaksa mutlaka kombinin dolaba alınması gerekir. Aksi takdirde soğuğa karşı dayanıklı değildir. Kombinin tesisat kısmı içinde izolasyonla kaplama yapılması gerekir dış etkenlere karşı koruması için. Dolabın kaliteli ve uzun ömürlü olması için mdf malzemeden yapılması gerekmektedir. Firmamız olarak en iyi ve kaliteli şeklinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Tasdelen Kombi Dolabının Yararları

Kombi Dolabı ne olursa olsun gerektiği şekilde kullanılırsa faydası görülür. Kombi dolabının yararları arasında, balkonda kurulur ise, hem kış şartlarına karşı hem de Koruma kaplaması olarak faydalı. Ayrıca tesisatı da korunaklı hale getiriyor.

  • Balkonda kurulumu yapılırsa, dolap her türlü korunaklı kaplama sayesinde hem kombiyi korur, hem de doğal gaz faturası kabarmaz.

  • Maliyet ve tamir işlemini en aza indirir.

Tasdelen Kombi Dolabının Önemi

Kombi dolabının önemleri arasında, ilk olarak kombinin sağlıklı ve uzun ömürlü olması için bir dış korunaklı kaplamaya ihtiyacı vardır. Her ne kadar projeye uygun olarak yapılmasa da Mutfakta ise zaten genellikle dolaba ihtiyaç olmaz, ama balonda kurulumu gerçekleştiğinde korumaya yani dolaba kesinlikle ihtiyacı bulunmaktadır. Kombi dolabının önemleri gereği soğuk havalardan etkilenebilmektedir. İzolasyon yapıldığında donma olasılığı azalır.

Teknikeller Kombi Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Kategori: Kombi Servisi Tasdelen, Kombi Tamir Servisi Tasdelen, Taşdelen Kombi Arıza Servisi, Taşdelen Kombi Bakım Servisi, taşdelen kombi servisi, Taşdelen Kombi Tamir Bakım Servisi, tasdelen kombi tamir servisi, Taşdelen Petek Temizleme Servisi
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,