kombi klima servisi

Soğanlık Klima Bakım Servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Klima cihazları, yaz aylarında büyük bir ferahlık oluşturan ve sıcak havalara karşı sağlığı koruyan cihazlardır. Kimi durumlarda klima cihazlarınızda arızalar oluşabilir ve bu arıza durumları yaz aylarında büyük bir sıkıntı oluşturabilir. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda acil bir şekilde Soğanlık Teknikeller Klima Servisi almak istiyorsanız, çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.  0216 311 70 69  Servis hizmeti talebinde bulunduğunuz andan itibaren en kısa süre içerisinde firmamız teknik servis ekipleri adresinize ulaşarak klimanız için gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirecektir. Bu sayede tekrar klimanız çalışır bir hale getirilecektir.

İlçe genelinde ev ve işyerlerinde kullanılan klima cihazları için tecrübeli bir şekilde hizmet sunan servis ekiplerimiz yerinde gerçekleştirdikleri incelemeler sonrasında gereken onarım işlemleri için tarafınıza bilgilendirme yapar. Bu bilgilendirme sonrasında onay vermeniz dahilinde servis ekibimiz gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirir. Almış olduğunuz klima servisihizmeti için çok uygun bir şekilde fiyat ile karşılaşır ve bu fiyat ile ilgili ödeme koşulları noktasında da kredi kartı ile veya nakit ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu kapsamda sağlam bir şekilde klimanız tekrar çalışır hale getirilmekle birlikte çok uygun fiyatlı bir hizmetle avantaj elde edersiniz.

Fanlı yağ soğutucular bir başka adıyla fanlı yağ soğutucu eşanjörler yağ uygulamalarında kullanılmayacak sıcaklıktaki yağların hava ile soğutulmasını sağlayan makinelerdir. Makinelerde kullanılan ve aşırı derece ısınmış yağlar fanlı yağ soğutucular sayesinde tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. Süreçte fanlı yağ soğutucuların içinde bulunan finlerden Pompa vasıtasıyla transfer edilen ısınmış akışkan fan sayesinde soğutulmaktadır. Finler içinden geçen yağ hava ile karışmadan boruların içinden hareket eder , kıvrımlı borularda hareket eden yağ fanlar sayesinde soğutulur ve tekrar kullanılabilir. 0506 325 94 95

Fanlı Yağ soğutucuyu oluşuturan Parçalar Aşağıdaki Gibidir

Soğutucu: Fan sisteminin yağı soğutmasını sağlayan ekipmandır.
Fan muhafazası: Fanı koruyan sistemdir.
Kanat ucu: Fan kanatlarındaki özelleşmiş yapılar
Fan Kanatları: Havayı üflemeye yarayan ekipmandır
Finler: Yağın hareketini uzatmak için üretilen kıvrımlı borulardır.

Fanlı Yağ Soğutucu Nerelerde Kullanılır ?

İnşaat makineleri ,delici ve kırıcı makinelerin motor yağlarını soğutma alanında ,ziraat  makinelerinde ,tarım makinelerin motor yağlarını soğutmasında ,orman ürünleri elde etme makinelerinin yağ soğutma devrelerinde ,madencilik sektöründe ,toprak delme makineları vb yağ soğutma sistemlerinde ,kompresör uygulamalarındaki pistonun ısıttığı yağın soğutulmasında ,hidrolik sistemlerde  ,jeneratörler ,rüzgar türbinleri, demir yolu ,otomotiv ve havacılık sektörlerinde görevini yerine getiremeyecek sıcaklıkta ısınmış yağların soğutulmasında kullanılmaktadır.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Soğanlık klima bakımı serbvisi hizmeti veren firmamız tarafından cihazınızın çalışmasından daha fazla verim elde edebilmeniz için bakım uygulamaları yapılmaktadır. Bakım işlemi için klimada bulunan tüm parçalar kontrol edilmekte, kirli olanlar temizlenmekte, arızalı veya yıpranmış olanlar ise tamir y da değişime tabi tutulmaktadır. Bakım sırasında ilk bakılacak noktalardan biri elektrik bağlantılarıdır. Basınç değerlerinin kontrol edilmesi de çalışma performansı açısından önemlidir. Filtrelerin kirlenmesi hem cihazın verimli çalışmasını önleyeceği hem de klimanın kullanım alanındaki kişilerin sağlığına olumsuz tesir edeceği için bakım işleminde filtre temizliğine m

Diğer Yağ Soğutuculardan Farkı Nedir ?

Fanlı yağ soğutucular hava ve yağ dışında ekstra bir akışkan kullanılmasını gerektirmez. Havayı bir akışkan olarak kullanır. Alan olarak diğer eşanjörlerden oldukça daha az yer kaplar , diğer tesisat ekipmanlarından maliyeti daha düşük olduğundan ısı transfer maliyeti daha azdır.

Teknikeller Klima Arıza Tamir Bakım Montaj  Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Kategori: Soğanlık Klima Bakım Servisi, Soğanlık klima servisi, Soganlık Klima Tamir Servisi
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,