Soğanlık kombi servis

Soğanlık kombi servis

0216 311 70 69       0506325 94 95

Soğanlık kombi servisi olarak uzun süredir bu bölgede faaliyet göstermekteyiz.Kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi konularda hizmet vermekte ve çalışmalar yürütmekteyiz.

Kombi arızasını gidermek amacıyla kısa süre içinde müşterimizin kapısına ulaşmaktayız.

Teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız tecrübemiz, problemlerin çözümünde daha yaratıcı ve aktif bir rol oynamamızı sağlamaktadır.

Yaptığımız İşçilik ve kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Soğanlık Kombi Servisi olarak demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel,vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca marka kombi cihazlarınızın hepsinde marka gözetmeksizin tecrübeli ve donanımlı ekibimiz ile kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Kombi tamiri sırasında meydana gelen hasar nedenini servisi açıklayarak eğer herhangi bir parça değişimi şartsa bunu dile getirmektedir. Gerekli olan parçanın fiyatını orijinali hali ile söyleyerek hemen temin etmektedir. Tüm yedek parçalarda daima bir sene gibi bir garanti süresi bulunması elbette kombi sahiplerini mutlu etmektedir. Bazı zamanlar sırf bakımı geldiğinden dolayı da tamire ihtiyaç duyabilirler.Kombinizin arıza vermemesi için her yıl düzenli bir şekilde kış ayına girerek bakımı yaptırılmalıdır. Bu şekilde uzun yıllar dayanmasını sağlayarak Kombi tamirine fazla ihtiyaç duymadan kullanabileceksiniz. Tamir sırasında ise; servisçinin dediği her türlü bilgiyi can kulağı ile dinleyerek dikkat edilmesi gereken hususları uygulayarak can ve mal güvenliğini korumalısınız.

KOMBİ BAKIMI ATAŞEHİR

KALİTELİ HİZMET VE UZMAN KADRO

  TEKNİKELLER servis olarak Kombi kullanan tüm tüketicilere sunduğu kaliteli hizmet ile ve uzman kadrosu ile, müşteri memnuniyetini fazlasıyla sağlayabilen bir kombi servisi. Müşterisinin kendisine ulaştığı anda hızlı bir servis ile müşterisine ulaşan, kombide yaşanan sorunları büyük bir hızla çözen kombi servisi aynı zamanda müşterilerine bilgi sunmayı, müşterilerini kombi konusunda bilgilendiren kendine görev bilen bir kombi servisi olarak da adından sıkça söz ettiriyor. Çalışanlarının güler yüzlü hizmeti ve konusunda uzman kadrosu nedeniyle, müşterilerinin bu konuda da memnuniyetini kazanan  yaklaşan kış ayları ile birlikte yoğun bir şekilde kombilerin kışlık bakımlarını yapmaya ve müşterilerinin kışı daha kolay ısınmasını sağlamak için kombileri kışa hazırlamaya başlamış durumda.

Bize ulaşmak için gezici servis telefon numaramızı veya anında merkezimize yönlendirilecek olan online servis talebi seçeneğimizi kullanabilirsiniz.

Alarko, Auer, Ariston, Bosch, Demirdöküm, Eca, Ferroli, İmmergas, Protherm, Süsler, Vaillant ve tüm diğer   kombi cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul Anadolu yakası tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir..

Kombi Yıllık Bakımı
– Kombi Tamiri
– Kombi Arıza ve Onarımı
– Kombi Gaz Kaçakları
– Kombi Gaz Basıncı Arızası
– Kombi Yedek Parça Temini
– Kombi Bar Ayarı
– Kombi Filtre Temizliği

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir