Tepeüstü kombi servis

Tepeüstü kombi servis

Tepeüstü kombi servisi

0216 311 70 69     0506 325 94  95

Tepeüstü Kombi Servisi  kullanmakta olduğunuz kombilerinizin sizlere daha konforlu bir ortam sunmaları için gerekli bakımlarını yapar, değişmesi gereken parçaları bilginiz dahilinde değiştirir ve yapılan işlemlerin takibini yaparak bir sonraki bakım zamanında sizleri bilgilendirir. Sürekli olarak kullanılan kombileriniz Tepeüstü Kombi Servisi tarafından bakımı ve onarımı yapıldığı takdirde sizlere sağlıklı ve sıcak bir ortam oluşturacaktır
Tepeüstü Kombi Servisi siz müşterilerimizin her zaman güvendiği ve sürekli olarak çalışmak istediği bir servis olmanın mutluluğunu yaşamaktayız
Tepeüstü Kombi Servisi Teknolojiyi sürekli olarak takip eder ve gerekli eğitimleri alarak çağımızın gerektirdiği tecrübe ve donanıma sahip olur.

Kombi Periyodik Bakım

Isıtma, Sıcak Su, Tesisat

Her yıl kış boyunca sağlıklı bir şekilde çalışmasını istediğiniz kombilerinizi kış aylarından önce periyodik bakımdan geçirmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? Teknik Kombi Servisi ekibi olarak kombinizin Isıtma Sistemi, Sıcak Su Sistemi ve Tesisat sistemlerinin kontrolünü kapsayan bu periyodik bakım işlemini ? TL ücret ile yapıyoruz. Ayrıca periyodik bakımlarını yaptıran müşterilerimize kış boyunca parça değişimi dahil karşılaşacakları sorunlarda %25 indirim fırsatı sunuyoruz.

Periyodik Bakım + İlaçlı Petek Temizliği

Isıtma, Sıcak Su, Tesisat ve Petek Temizliği

Kombinize her yıl yaptırmanız gereken periyodik bakımlar önemlidir fakat bununla birlikte kombinizin pompa, filtre sisteminin sağlıklı çalışması, arıza ve sorun çıkartmaması için her 2-3 yılda bir tesisat suyunuzun değiştirilerek petekler içerisinde oluşan tortu ve kireçlemenin temizlenmesi gerekmektedir. Özel ve sağlığa zarar vermeyen ilaçlar ile bu temizlik Tepeüstü kombi Teknik Kombi Servisi ekibi tarafından yapılmaktadır. Periyodik Bakım ve İlaçlı Petek Temizliği ücreti Sadece ? TL.

Tepeüstü Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir