Acıbadem Kombi Arıza Servis

Acıbadem Kombi Arıza Servis

Acıbadem Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Acıbadem Teknikeller Kombi Arıza Servisi

Her eşya gibi kombilerde, eskimeye veya arıza yapmaya elverişli olarak üretilmektedir. Hangi marka kombi olursa olsun, zamanla mutlaka arıza yapması mümkündür. Sıkça kombinin arızaya yol açmaması için, mutlaka her yıl düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Acıbadem Teknikeller Kombi Arıza Servisi olarak  siz değerli müşterilerimize, 7 /24 hizmet sunmaktadır. Ücretsiz danışma hizmetimizle, kombinizle veya arızası ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Firmamızın, kombi arıza, bakım, servislerinden ve danışma hizmetlerinden ücretsiz olarak, yararlanabilirsiniz.Havaya verdiği zarar nedeniyle, katı ve kimyasal yakıtların yerini, doğal gaz almaktadır. İnsanlar, devamlı büyümekte olan yerleşim yerlerinde, katı ve kimyasal yakıtlardan dolayı, nefes almakta zorlanmaktaydılar.

Acıbadem Teknikeller Kombi Arıza Servisi olarak merak edilen soruları birkaç başlık altında toplamaya çalıştık.

KOMBİ ARIZASINI NASIL ANLARIM?
Kombi su basıncı, gaz vanası kontrolü ve reset atma işlemi sonrası çalışmıyor ise kombi arıza durumu muhtemeldir. Kombi yetkili servisimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

KOMBİ BAKIMI TASARRUF SAĞLAR MI?
Kombi bakımı sonrası doğalgaz faturanız düşmese de daha iyi ısınma konforu sağlar. Bakım öncesine göre peteklerin daha iyi ısınıyor olması da bir nevi tasarruftur.

KOMBİMİ UZUN YILLARDIR KULLANIYORUM, DEĞİŞTİRMELİ MİYİM?
Bakım veya arıza için gelen kombi servisi tavsiye etmedikçe, zaman aşımından dolayı kombi değişimine gerek olmaz. Ancak sürekli arıza masrafı çıkaran ya da tamiri mümkün olmayan kombiler için değişim uygun olabilir.

KOMBİ SEÇİMİ NASIL YAPILIR?
Konut metrekaresine göre kombi kapasite ve kombi seçimi yapılmalı, markanın size yakın yetkili servisi olması hizmet açısından olumlu olacaktır.

KOMBİ YETKİLİ SERVİS İLE ÖZEL SERVİS FARKI NEDİR?
Yetkili servisler de tamir işlemi bulunmaz, sadece yeni parça montajı vardır. Bu nedenle tamire göre daha fazla ücret ödeyebilirsiniz?

İKİNCİ EL KOMBİYE GARANTİ VERİYOR MUSUNUZ?
Evet, firmamızdan satın alınan her marka model, ikinci el kombi 1 yıl garantili olarak satışa sunulur.

KOMBİ ARIZASINI KENDİM YAPABİLİR MİYİM?
Elbette yapabilirsiniz. Ancak su, doğalgaz, elektrik ile çalışan ve tehlike oluşturması açısından bu tür cihazlara uzman olan kişi ya da servisler tarafından müdahale öneririz.

KOMBİ ARIZA ONARIMI İÇİN GARANTİ VERİLİYOR MU?
Kombi arızaları, kombi yedek parça değişimi ve işçilik hataları dahil 1 yıl garanti altına alınır.

KOMBİYE KAÇ BAR SU BASILMALI?
Kombi su basınç seviyesi 1,5 bar olmalıdır. Az olması çalıştırmama, fazla olması su taşmasına sebebiyet verebilir.

KOMBİM ARIZA YAPTI NE KADAR ZAMANDA GELİYORSUNUZ?
Kış sezonu en yoğun zamanlarda bazen bir sonraki gün, çoğu zaman aynı gün kombi arıza servisi hizmeti sunmaktayız.

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir