Acıbadem kombi servis

Acıbadem kombi servis

Acıbadem Kombi Servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

 Kombi Servisi firmamız yıllardır  Kombi Servisliğini yapan özel bir servistir. Siz müşterilerimizin Her türlü marka kombilerinde meydana gelen arızaları ve sorunları Acıbadem Kombi Serivisi olarak gidermekteyiz.

 Servisimiz sizlerden gelen arıza taleplerini sizlere en yakın lokasyondaki servislerimize bildirip müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş olmaktayız. Ciharzlarda oluşan sorunlarınız için profesyonel ekliplerimizle 7 / 24 sizlere hizmet vermekteyiz.

 Kombi bakımlarında ilk öncelikle sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol ediliyor.

 Ardından kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol ediliyor.

 Daha sonra kombinin içi açılıyor ve tozlanma durumu kontrol ediliyor. Tozlanma çok fazlaysa, kombinin tozları temizleniyor.
 Kombi yanma odasında bulunan brülörü temizleniyor.
 Ardından kombi içerisindeki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol ediliyor.
 Kombi baca fanı kontrol ediliyor ve temizleniyor.
 Daha sonra genişleme tankı kontrol ediliyor, bar basıncı ayarlanıyor.
 Kombi kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizleniyor.

Firmamız siz müşterilerimize memnuniyetinizi sağlamak vede sorunsuz hizmet vermekteyiz. acıbadem Kombi Servisi olarak Müşteri Memnuniyetini ön planda tutup sizlere hızlı kaliteli güleryüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Bizlere günün her saatinde 7 / 24 ulaşabilirsiniz

  • Acıbadem Kombi Bakımı, acıbadem Kombi Arızası, acıbadem Kombi Parça Değişimi ve Tamiri…
  • Acıbadem Kombi Servisi firmamız yıllardır acıbadem Kombi Servisliğini yapan özel bir servistir.
  • Acıbadem marka kombiler meydana gelen arızaları, sorunları Özel acıbadem Kombi Serivisi olarak gidermekteyiz.
  • Tüm Bakım, onarım ve parça değişimlerimiz, tarafımızca garantilidir.
  • İstanbulun her iki yakasında Kombi Servisi noktalarımız bulunmaktadır.
  • acıbadem Kombi Servisi olarak istanbulda müşterilerimize 7 / 24 Servis vermekteyiz.
  • Tüm bakım ve onarımlarda 1 yıl garanti ve Hızlı, Güvenilir, Güler yüzlü hizmet.

Bakım ve Onarım

Özel acıbadem Kombi Servisi olarak acıbadem’ın tüm kombi modellerinin servisini verdiğimiz gibi tüm bakım ve onarımlarda 1 yıl garanti veriyoruz.

 

Markası ne olursa olsun tüm kombilerinizde Acıbadem Kombi Servisi olarak hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Kış yaklaşırken kombi bakımınızı yaptırmanız gerektiği gibi, kombi arızalarınızda da profesyonel servis desteği almanız kombinizin kullanım süresini uzatacaktır. Acıbadem Kombi Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti misyonumuzla servis hizmeti sunmaktayız. Kombi arızalarınızı profesyonel kadromuzla tam zamanında çözüyoruz. Bu konuda sürekli bölgede bulunan servis araçlarımız müşteri takip sistemi ile arıza oluşturulduğunda direk bilgi sahibi oluyor ve size en kısa zamanda ulaşıyor. Kış aylarının vazgeçilmez unsurlarından biri olan kombiler evlerinizin, iş yerlerinizin ısınmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu yüzden beklenmedik anda kombi arızası yaşamamak için yılda iki kez kombi servisi çağırarak kombinizin bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmak arıza ile karşılaşma durumunun önlenmesi dışında bütçenize de katkı sağlayacaktır. Çünkü bakımını yaptırmış olduğunuz kombi, satın aldığınız ilk gün ki verimi sağlayacaktır. Yükselmiş olan doğalgaz faturalarını en aza çekmek için kombi servisi ekibinden yardım almanız gerekmektedir. Finansal olarak da müşteri dostu bir yaklaşım sergileyen Rahmanlar kombi servisi sürekli müşterilerine de dönemsel olarak uyguladığı kampanyalarından faydalandırıyor. Bu yıl kombi bakımınızı yaptırın ve kışa sıcak girin. Acıbadem kombiservisine 0506 325 94 95 numaralı telefondan direk ulaşabilirsiniz.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir