akatlar kombi servis

akatlar kombi servis

Akatlar Kombi Servisi

0506 325 94 95       0216  311 70 69

Akatlar Teknikeller Kombi Servisi  Akatlar’da .Teknikeller Kombi işi yapan Akatlar Teknikeller Kombi Servisi hak ettiğiniz itinalı işi yapacak tek servistir. Akatlar’da en çok aksaklığı sonuçlandırmak için davet edilen Kombi Teknik Servisisizlerin kıygın olmasını önleyebilmek amacıyla ivedilikle iş sağlar.Akatlar Teknikeller Kombi Servisi her marka ve modelde Bacalı, Yoğuşmalı ve Hermetik kombilerinizde oluşan sorunlara çözüm bulmaktadır. Kombi Servisi Akatlar ve İstanbul’un dört bir yanında iş veren çok noktada iş verebilecek donanımlı ekipleriyle ivedilikle problemlerinizi çözebilir.Kombi Servisi Akatlar mevkiinde İstanbul’un öteki noktalarında iş vermeye her an hazırdır. İrtibat numaralarımızdan servis isteğinde bulunabilirsiniz ve klimalarınızın bakımlarını süratla yapar ve böylece kıygınlığını önler.

İstanbul’da itimatla iş isteğinde bulunabileceğiniz spesiyal Akatlar Teknikeller Kombi servisi süratla aksaklık çözümleri ile tüm marka kombilerin takma, bakım ve tamirat prosedürlerini yaparak yakışık değere iş sunar. Öteki yetkili servisler ile kıyaslandığında kalitesini açıkça görebileceğiniz Akatlar Teknikeller kombi servisi müşterilerine her daim iş verebilmek için 7/24 iştedir. 0506 325 94 95

       Akatlar  Teknikeller Kombi  Servisi

Kombiteknik servis şümulünde iş veren şirketimiz mödül değişimi ve tamirat prosedürlerinde müşterilerine teminat sağlayarak kıygın olmanızı önler. Akatlar’da süratli iş yapan Akatlar Teknikeller  Kombi servisi tüm kombilerinizin tüm problemlerini itinalı bir işi en kısa vakitte taşımakta ayrı olarak öteki şirketlerden fazla müşkülpesent bir biçimde iş yapmaktadır. Yetkili servisler arasında deneyimli çalışanları ile iligiyi üzerine toplayan  Akatlar Teknikeller  Kombi servisi aynı vakitte teminatlı iş yapmaktadır.Nitelikli işi yakışık değere sağlayarak alıcının sevinmesini öne çıkaran iş konseptiyle çalışmakta ve gereksinim duyduğunuzda iş isteğinde bulunabilir arzu huzuruyla kombi ile ilgili problemleri çözeriz.

Kombi Sıcak Su Vermiyor

 Kombi Sıcak Su arızası genelde yazın meydana gelir.Kombi sıcak su vermiyor arızası genelde Sıcak Su Termostatı kısa devre olursa kombi suyu ısıtmaz.Kombi Sıcak su termostatları’nın elektronik değerlere sahiptirler. NTC(Negatif Termo Sensörü) ,Ptc (Pozitif Termo Sensörü) olarak ikiye ayrılır.Bu Ntc ve Ptc’ler kombi sıcak su arızası verir.Kombi sıcak su arızası   kombi eğer sıcak su ateşlendiği an alevin boyu yükselmiyorsa ntc veya ptc arızalıdır


Akatlar Airfel Kombi Servisi

Akatlar Alarko Kombi Servisi
Akatlar Ariston Kombi Servisi
Akatlar Auer Kombi Servisi
Akatlar Baxi Kombi Servisi
Akatlar Baykan Kombi Servisi
Akatlar Baymak Kombi Servisi
Akatlar Beretta Kombi Servisi
Akatlar Bosch Kombi Servisi
Akatlar Buderus Kombi Servisi
Akatlar Demirdöküm Kombi Servisi
Akatlar Dolcevita Kombi Servisi
Akatlar Eca Kombi Servisi
Akatlar Ferroli Kombi Servisi
Akatlar Lambert Kombi Servisi
Akatlar Protherm Kombi Servisi
Akatlar Vaillant Kombi Servisi
Akatlar Viessmann Kombi Servisi

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon