alemdag klima servisi

alemdag klima servisi

Alemdağ klima servisi

0506 325 94 95      0216 311 70 69 

Alemdağ Teknikeller  Klima Servisi Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için servis arayışında, klima bakımını yaptırmak istemektedirler. Klima yıl boyu çalışan ve bakıma ihtiyaç duyan bir cihazdır. 

Klima bakım ücretleri çok mu pahalıdır. Klima alırken, klima servisine kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken bir konudur. Çünkü klima her zaman bakım ve servis ihtiyacı duyar. Klima bakımı ortamda yaşayanların sağlığı açısından da önemlidir.

Klima servis fiyatları veya klima bakım fiyatları belirlenirken bazı kriterler vardır. Her tüketici için sabit bir klima bakım ücreti verilemez. Klimanın tipi öncelikli etmendir klima bakım ücretinde. Tabi klimanız da arıza olması ve parça değişimi yapılması gibi etmenler ayrı bir ücrete tabi olabilir. 

Şöyle bir klima bakım ücreti vermek doğru olabilir, 50 tl den başlayıp 200 tl ye kadar çıkabilir klima bakım fiyatı

Klima servisi olarak, her marka klimanız için klima bakım ve servis hizmeti uzman teknik ekiplerimizce verilir. Klimanız için kesin bakım ücretini 0216 311 70 69 den sora bilirsiniz. Dilerseniz web sayfamızda iletişim formunu da kullana bilirsiniz, klima bakım veya klima servis ücretini öğrenmek için.

Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek kullanımda olan klima gaz tipleri bunlar. Ayrıntılı olarak klima tiplerini anlatmayacağım ama zararlı olarak görülen R22 klima gazı için klima gaz dönüşümü yapıla bilmektedir. Bunu klima gazı dönüşümünü yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıntılar, Klima gaz dönüşüm yazımızı okuyun, klima gaz dönüşüm fiyatını öğrenin.

Klima gaz dolumu ne kadar
Klima gazı fiyatı, gaz tipi yanı sıra sizin klimanızın gaz dolum kapasitesine göre de farklılık gösterir. Bunları neden açıklıyoruz? İnternet de gördüğünüz ve hiçbir açıklama olmadan klima gaz dolum 20 TL yapılır, gibi bir ilana sakın itibar etmeyin. Malum artık teknik servis dolandırıcılığı artmış durumda. Alacağınız hizmet hakkındaki tüm detayları iyice öğrenin ve karşınızda ki muhatabı çok iyi tanıyın, kurumsal bir adresi, sabit telefonu gibi bilgileri var mı kesinlikle kontrol edin. Ev tipi klima gazı dolum ücreti tek bir fiyat olarak söylemek çok yanlış olur.

Klima gaz dolum ücreti

Klimanın tipine göre ortalama bir klima gaz dolum fiyatı söylemek gerekirse, klima gazı dolum fiyatı 40 TL ile 450 TL arasında değişebilir. Klimanız için kesin bir klima gaz dolum ücretini online öğrenin, yada hemen 0216 311 70 69 i arayın. Bize klima bilgilerinizi ulaştırdığınız da sizin için en uygun klima gaz dolum fiyatı için teklif sunulacaktır. Klima gaz dolum fiyatları 2017 yılında biraz yükseldiğini söylersek sanırım yanlış olamaz.

Klima gaz dolum fiyatı

Klima tam soğutmuyor ise klima gazından şüphelenilebilir ama bu tek neden değildir. Klima çalışıyor ama soğutmuyor, klima soğutmuyor ne yapmalıyım gibi şikâyetler için iletişim kurabilirsiniz. 0506 325 94 95   —   0216 311 70 69

 

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir