alemdağ kombi arıza servis

alemdağ kombi arıza servis

Alemdağ Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69 

İşinin uzmanı ekibimiz, Alemdağ Teknikeller kombi tamiri ve kombi bakımı ile ilgili hizmetlerinizde en uygun koşullarda çözümler sunuyor. Yakıt tasarrufu ve kombinizin uzun yıllar kullanımı için periyodik bakımlarının yapılması şarttır. Kombi bakımının zamanında ve periyodik yapılması yakıt tasarrufu sağlamanın yanı sıra güvenliğiniz için de önemli katkı sağlar

Sunmuş olduğumuz hizmetlere o kadar güveniyoruz ki ! Kombi tamir ve onarım işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunuyoruz. Kombinizin problemi ne olursa olsun bir telefon kadar uzağınızdayız. Yazları sıcak su ihtiyacınızı karşılayan, kışları ise hem sıcak su hem de havanızı ısıtan kombilerinizi için sürekli olarak konforlu çalışması için sizden gelecek arıza kayıtlarını hızlıca çözümlemekteyiz.

Kombinizde herhangi bir arıza olmasa bile yılda bir mutlaka periyodik kombi bakımı ortalama 2-3 yılda bir de petek bakımı mutlaka yapılmalıdır. Bakımları düzenli yapılan ve oda termostatıyla desteklenmiş bir kombi, doğal gaz maliyetlerinizi oldukça düşürecektir. Unutulmaması gereken bir konu ise periyodik bakımları (temizlikleri) düzenli yapılmayan bir kombinin kullanım ömrünün oldukça fazla kısa olacağıdır.

Alemdağ Teknikeller Kombi servisi Alemdağ da tüm bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Alemdağın  neresinde olursanız olun doğalgaz kombisi olan tüm bölgelerde doğalgazlı kombi tamiriniz ve destek hizmetiniz için 7/24 yanınızdayız.Firmamız randevu sistemi ile de çalışmaktadır. Kombi teknik servis hizmeti almak istediğiniz tüm kombileriniz için firmamızdan randevu günü talep edebilirsiniz ocaklarınızın doğalgaz dönüşümü için destek alabileceğinizi de unutmayınız. Doğalgaz problemleriniz için ise Alemdağ Kombi srevisi ile iletişime 7/24 geçebilir, doğal gaz ile ilgili oluşan problemleriniz için Teknikeller servisden  destek alabilirsiniz.

Firmamızdan alınan tüm hizmetler 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi altındadır. Aldığınız hizmet ile ilgili tekrar aynı problem yaşanması durumunda çağrı merkezimizden hemen ücretsiz servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız size konu ile ilgili en kısa sürede çözüm üretecek ve probleminizi çözecektir. Teknisyenlerimizin sizlere bıraktığı teknik servis formlarını mutlaka saklayınız.

Oda termostatları bulunduğu alanın istenilen sıcaklığa gelince kombinizin otomatik durmasını sağlar, bu sebeple normal kullanıma oranla çok daha fazla enerji tasarrufu sağlarsınız. Kombiniz sürekli ayarladığınız oda sıcaklığına gelmek için çalışacak ve minimum enerji kullanımıyla maksimum performans sağlayacaksınız.

Dokunmatik ya da çevirmeli (manuel) oda termostatları kullanımı oldukça kolaydır. Oda termostatının montajının yapıldığı yerin istenilen sıcaklığa gelmesi için oda termostatınızın üzerindeki butonları istenilen sıcaklığa getirmeniz yeterlidir.

Özellikle kışın dışarda olan ya da uzakta olan kombiler için soğuk havalarda çalıştırmanın ne kadar zor olduğu bilinmektedir. Oda termostatları sayesinde kombinizin yanına gitmenize gerek kalmadan oda termsotatının bağlı olduğu yerden kombinizi çalıştırabilir, durdurabilir ya da istenilen sıcaklığa programlayabilirsiniz.

Siparişini verdiğiniz dijital ya da manuel oda termostatları ekibimiz tarafından ek ücret alınmadan montajı yapılmaktadır. Ekibimizin bilgilendirmesine göre bazı durumlarda elektrikçiler tarafından ya da ekibimiz tarafından montaj yapılacak yere ek kablo çekilmesi gerekebilir. Ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Ariston Alemdağ Kombi Bakımı

Auer Alemdağ Kombi Bakımı

Baymak Alemdağ Kombi Bakımı

Bosch Alemdağ Kombi Bakımı

Buderus Alemdağ Kombi Bakımı

Demirdöküm Alemdağ Kombi Bakımı

E.c.a Alemdağ Kombi Bakımı

Ferroli Alemdağ Kombi Bakımı

immergas Alemdağ Kombi Bakımı

Protherm Alemdağ Kombi Bakımı

Süsler Alemdağ Kombi Bakımı

Vaillant Alemdağ Kombi Bakımı

Viessmann Alemdağ Kombi Bakımı

Baxi Alemdağ Kombi Bakımı

Baykan Alemdağ Kombi Bakımı

Beretta Alemdağ Kombi Bakımı

Lambert Alemdağ Kombi Bakımı

Termodinamik Alemdağ Kombi Bakımı

Her Marka Kombi Bakımı

Kombi ve petek temizliğinin her yıl yapılmasına gerek yoktur. Bana soracak olursanız ortalama 2 yılda bir temizleme yapılması yeterli olacaktır. Belki her yıl temizlik yaptıran müşteriler vardır bunun sebebini ben radyatörün kalitesine bağlıyorum. Kalorisi düşük kalitesiz petekler içten çürüme yaparak tesisatın içerisinde kirlilik oluşturmaktadır. Kullanılan petek marka modeli bu konuda en dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. 

Petekleriniz iyi yanmıyor veya üst tarafı sıcak alt tarafı soğuk olmaya başladığında kalorifer tesisatınıza bakım yaptırma zamanı gelmiş demektir. Radyatörlerin yeterli ısıda yanmama sebeplerinden bazıları sıcak suyun yeterli hızda sirkülasyon yapamamasından kaynaklanır. Isınma problemi yaşayan evlerde sadece petek temizliği veya tesisat temizliği yaparak çözüm bulamazsınız.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Comments

  • Oğuzhan AKSU | Oca 20,2018

    Teknik Servis konusunda çok iyi. Her şey zamanında yapılıyor. Bence işlerin hakkını yeterince veriyorlar. Onlara saygı duyuyorum.

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir    Icon Icon Icon Icon