Altunizade Kombi Bakım Servis

Altunizade Kombi Bakım Servis

Altunizade Kombi Bakım Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Altunizade Teknikeller Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakımı yılda bir kez yapılması gereken bir işlemdir. kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere göre daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler kombi bakımı özellikle kış gelmeden yapılması gereken bir işlem olup bu sayede az yakıp çok ısınmak mümkündür.

Kombi Tamiri
Kombiler çeşitli nedenlerden dolayı bazen canımızı sıkacak arızalar açabilirler bu arızalar genellikle garanti süresi biten kombilerde görülmektedir bundan dolayı garantisi süresi bitmiş kombiler için garantili tamir onarım hizmeti sunuyoruz. Firmamız tarafından yapılan parça değişimi tamir işlemlerinde değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kombi Bakımı Fiyatları
Kombi bakımı ve tamiri alanında, tüm servisler arasında, profesyonel teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır. Özellikle kış aylarında kombiler arıza vermektedir. Çünkü kış aylarından önce kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı için, kombiler uzun süre yoğun kullanımda sıkıntı ortaya çıkarabiliyor. Kombilerin, böyle zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olup olmadığını kontrol etme ve bakım yapma açısından, profesyonel kadroya sahip firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Bakımı yapılmamış olan kombiler, kış aylarından faturalarınıza da yansır. İyi ısıtma ve çalışma sağlamayan kombilerin bakımları, sonbahar ayında bir kez yaptırılmalıdır. Vermiş olduğumuz çalışmalar içerisinde, kombi parça değişimleri, kombi temizliği, çeşitli arıza tespit ve onarım çalışmaları gibi hizmetler yer almaktadır. Bu alanda çalışma gösteren eğitimli ekibimiz, kısa zamanda hallettikleri işlerinde, titiz bir çalışma göstermektedirler. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun süre verimli bir çalışma ile kullanılabilir ve aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar.

Kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama sıkıntısı da bulunmaktadır. Uzun zaman kullanılmayan kombiler, peteklerde çamurlaşmış tabakaların oluşması ile arıza verir. Bu nedenle ısınmayan petekler yüzünden kış aylarında büyük sıkıntılar yaşarsınız. Kombi servisi firmamız sayesinde, bu tür problemlerde size en iyi çözüm önerileri sunan ekibimize güvenerek, hızlı bir şekilde sorundan kurtulabilirsiniz.

Petekler ve kombi içerisinde bulunan diğer parçalar, zaman içerisinde kirlenme ile size problem çıkarabilir. Altunizade Teknikeller Kombi Bakım Servisi sayesinde, kombi ve petek temizleme alanında kullanılan üstün performansa sahip cihazlar sayesinde bu sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu çalışmalar sırasında tecrübeli ekibimiz tarafından kullanılan cihazlar, kombiniz ve petekleriniz üzerinde bir zarara yol açmaz. Kısa zamanda kesin bir sonuca ulaşmanızı sağlayacak olan Altunizade Teknikeller Kombi Bakım Servisi, profesyonel ekibi ile sizler için çalışma göstermektedir.

Profesyonel ekip içerisinde bulunan kombi servisi elemanlarımız, periyodik bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir. Bu temizleme ve bakım yapma alanında kullanılan kimyasallar tamamen zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Kombi bakım ve onarımları için her türlü bilgiyi iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz çalışmalar sonunda memnuniyetinizi görmek, bizi en gururlandıran şeylerden bir tanesidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır
Petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabını sizler için yanıtlıyoruz uygulama olarak bireysel yolları da vardır ancak tam olarak randıman almanız mümkün olmayacaktır çünkü tesisatın içinde biriken pislikler tabaka olarak yapışık kalmıştır ve dibe çökmüştür tazyikli su ve diğer temizleme çabaları verimli bir temizlik sağlamayacak üstelik ortalık kirlenecek vakit kaybı yaşayacaksınız . Petek temizleme işlemini profesyonel olarak yapan firmamız etrafı kirletmeden petekleri sökmeden hizmet vermektedir.

Peki nitelikli bir petek temizliği nasıl yapılır ?

Ana sayfamızdaki yazı da ayrıntılı olarak belirttiğimiz petek temizleme işlemlerini burada kısaca anlatalım .

Etkin ilaç kullanımı ; Piyasa da çok çeşit ilaçlama sistemi vardır ancak bunun en etkilisi seçilmelidir . Müşterilerde ilacın prosedürünü mutlaka okumalıdır buna hakkı vardır tesisatında hangi kimyevi maddenin dolaştığını bilmek müşterinin en doğal hakkıdır . Dikkat : Eski kutu , açılmış kutu ve kimyasal temizlik yazısı içermeyen sıvıları tesisatta kullanmayınız .
Petek temizliği makinesi ; fiyatları değişkenlik gösteren çeşit çeşit makine sistemi vardır ancak bunların hangisi sizin işinize yarayabilir . Makinenin görevleri nedir hangi aşamada devreye sokulmalıdır . Sektörde ki ilgi büyük yapılmayacak kadar ucuz petek temizliği fiyatı veren şahıslara lütfen aldanmayın ve yazdığımız maddeleri okumaya devam ediniz .
Tesisat temizliği sonrası yapılacak işlemler ; reglaj ayarlarının yapılması ve peteklerin her birinin havasının alınması en son işlem olarak ta kombiyi devreye alın ve ısınmasını bekleyiniz .
Çalışacağınız firmanın yeri ve yaptığı işler çok önemli bir petek temizliği firması aynı zamanda bir cam balkon yapamaz , çilingirci olamaz en önemlisi de sabit bir yeri olmalıdır , fatura kesmelidir ve servis formu düzenlemelidir.

Bazı firmalar iş yoğunluğunda ara eleman veya taşeron kullanmaktadır .Firmamız asla ara eleman kullanmaz çünkü nerede ne işlem yaptığını bilmek ister ve kayıt tutar .Bu sistem sayesinde ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçmiş oluruz .

Altunizade Teknikeller Kombi Bakım Servisi olarak hizmetlerimizde İstanbul Anadolu yakasında servis araçlarımızla sürdürmekteyiz .İletişim sekmesinden size en yakın servisimizi yönlendirme yapabiliriz ve petek temizliği nasıl yapılır hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz .

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir