altunizade kombi servis

altunizade kombi servis

Altunizade kombi servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

Altunizade kombi tamiri bölgede ikamet eden müşterilerimizin kombi bakım ve sorunları konusunda onlara yardımcı olmak üzere verdiğimiz hizmetlerden bir tanesidir. Kombi tamiri ciddi anlamda dikkat ister. En ufak bir hata, kombinin tamamen arızalanmasına neden olabilir. Bu nedenle de işim ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız alanında uzman kişilerdir ve buna ek olarak yaptıkları işlerde oldukça başarılı işler çıkarmaktadırlar. Kombi tamiri konusunda en ufak detaylara kadar yetkililerimize ve personelimize güvenebilirsiniz.

Kombiniz tamir edilmediğinde, zaman geçtikçe daha büyük sorunlara yol açabilir. Yüksek faturalar, kışın ortasında ısınmayan bir ev, istenen durumlar değildir. Bu nedenle arıza var ise hemen çözüme kavuşturulmalıdır.

Kombi Tamir Süreci ve Sonrası

Kullanılan kombi, markası ne olursa olsun ilgilenilmez ve bakımdan geçirilmezse, zamanla performansında olumsuz bir gidiş ortaya çıkabilir. Piyasada bulunan kombiler marka ayırt etmeksizin oldukça hassastır ve bakım son derece önemlidir. Bu yüzden, bakım hiçbir şekilde ihmal edilmemelidir.

Firmamız personeli kombinize tamir için geldiğinde öncelikle iç panelleri ve filtreyi kontrol ederek işe başlamaktadır. Daha sonraki süreçte, arızanın büyüklüğü ve vahametine göre, işlem süreci değişebilir. Altunizade kombi tamirinde en önemli aşama sorunun tespitidir. Daha sonra uygun olan süreç devam eder ve kombi eski haline geri döndürülür. Garantili bir işlem sürecine sahip olan firmamızdan siz de yararlanabilirsiniz.

Altunizade  petek temizliği firmamız, kombi bakımı için gereken detayları tarafınıza bildirip, gerekli yerlerde ise müdahale ederek kombi için gereken işlemleri yapmaktadır. Yılda en az bir defa yapılması gereken kombi temizliği ve bakımı konusunda deneyim sahibi bir personel ile çalışmaktadır. Hizmetlerimizden biri de petek temizleme işlemidir. Tamamen sağlıklı ürünler ile yapılan hijyenik temizlik sonucunda petekler ilk günkü performansını sergilemeye devam edebilmektedir. Özellikle yeni nesil peteklerde başarı oranı çok yüksektir.

Peteklerin içi, zamanla tortu ve pislikle dolar, bu durum kaçınılmazdır. İçi dolan petekler ise ısıyı eve yaymaktan aciz kalır ve bu durum da kombinin fuzuli yere daha fazla çalışmasına neden olur. Bu sürece bağlı olarak fatura olması gerekenden bir hayli yüksek gelir ve can sıkar. İşte bu nedenler dolayısıyla Üsküdar petek temizliği mutlaka yaptırılmalıdır.

Petek Temizliği Nasıl Gerçekleşir?

Firmamız tarafından yapılan petek temizliği işlemi, son teknoloji temizleme makineleri ile yapılmaktadır. Temizlik işlemine, petek içlerindeki tortu ve pisliğin tespiti ile başlanır. Bu aşamadan sonra, daha çok banyodaki havlupan radyatörü sökülerek bunun vanası kullanılır. Temizlik işlemi ortalama birkaç saatte tamamlanmaktadır. Tercih ettiğiniz firma mutlaka temizlik makinesi kullanıyor olmalıdır.

Radyatörün sökülmesinden sonra makinede bulunan iki adet hortumdan ilkinin bir ucu makine bağlı olmak suretiyle diğer ucu havlupan vanasına bağlanır. Diğer hortum ise tahliye işlemi için gidere koyulur. Daha sonra temizleme işlemine başlanır. Kirli su boşaltıldıktan sonra temizleme ürünleri ile kapsamlı ve etkili bir temizlik sağlanır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir