Altunizade Kombi Tamir Servis

Altunizade Kombi Tamir Servis

Altunizade Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Altunizade Teknikeller Kombi Tamir Servisi

Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize genel bakım yaptırmalısınız. Kombi bakımı demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir. Altunizade Teknikeller Kombi Tamir Servisimiz sizler için en uygun, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için uzun yıllardır çalışmakta olup, hergün ekibini ve çalışma kalitesini gelilştirmekte olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda en çok tercih edilen firmalardan biridir. Servisimize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Isıtma sisteminizin peteklerinde biriken kireç yüzünden her ay daha yüksek faturalar ödemek zorunda kalmamak ve ısınma konforunuzun günden güne biraz daha azalmasına izin vermemek için Altunizade Teknikeller Kombi Tamir Servisimize bir telefon açmanız yeterli. Petek temizliği işlemini ithal yıkama makinalarıyla yapan servis ekibimiz, bu özel tasarım cihazlar sayesinde peteklerinizi sökmeden içlerindeki tüm kireç ve diğer maddeleri kısa sürede tesisattan tahliye ediyor. Uzun zaman boyunca petek diplerine birikerek, balçık kıvamına gelen yoğun tabakaların temizliğindeyse  özel bir temizlik ürünü kullanıyoruz. Yıkama makinalarımızın petek içlerine uyguladığı bu ürün tüm birikintileri hızla çözüyor ve toplamda bir saati bulmadan tamamlanan durulama işlemiyle peteklerinizin ilk günkü gibi tertemiz oluyor.

Isıtma Sistemlerinin Petek Temizliği

Peteklerin alt kısmına çöken kireç önce tortu tabakası halinde birikirken bu tabaka diğer maddelerin çökmesini de kolaylaştırır. Peteklerin alt kısmının ısınmamasına yani günden güne biraz daha yüksek oranda ısı kaybı yaşanmasına sebebiyet veren bu durum, biriken diğer maddeler ve yoğunluğu artan kireç sayesinde peteklerin alt kısmında kalın bir balçık tabakası oluşmasıyla sonuçlanır. Bu yoğun tabakayı aşamayan sıcak su, taşıdığı ısıyı peteklerin alt kısmına iletemez.Altunizade Teknikeller Kombi Tamir Servisi petek temizliği ekibimiz sistemden tekrar azami verimle faydalanmanız için bu petek içi birikintiyi en pratik yolla, tesisata bağlanan yıkama makinaları sayesinde petekleri sökmeden temizler.

Petek temizleme makinalarımız peteklere kimyasal çözücü ilacı uyguladıktan sonra suyun yönünü sürekli değiştirerek yıkama yaptığı için petekler tüm çamurlaşmadan arındırılır. Temizlik işleminde kullandığımız cihazlar kompresörden bozma makinalar olmadığı için uygulama sırasında tesisat ya da sistem elemanlarının zarar görmesi söz konusu değildir. Aynı şekilde kullandıgımız temizlik ürünü de sadece petek temizleme işlemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, özel formüllü bir üründür. Bu ürün sayesinde balçığı olduğu gibi peteklerden tahliye etmekle uğraşmadan, çözülen kireç ve diğer madde birikintisini durulama işlemi sırasında kolayca temizleyebiliyoruz.

Makinalı Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Yeni model yıkama makinaları ve özel formüllü kimyasal çözücülerle gerçekleştirdiğimiz makinalı petek temizliği hizmetlerimiz, ev ve işyerlerinde kullanılan ısıtma sistemlerinin bir saatten kısa sürede komple temizlenmesini sağlar. Şebeke suyu kullanan yerden ısıtma sistemlerinin yanı sıra merkezi ısıtma sistemleri de kullandığımız bu yıkama makinaları sayesinde aynı pratiklikle temizlenebilir. Apartmanınızdaki merkezi ısıtma sisteminde kaç petek olduğu fark etmeden, tek seferde tüm peteklerin içindeki kireç birikintisi tesisattan tahliye edilir. Merkezi ısıtma sistemlerinin temizliği, kaç petek temizleneceği ve peteklerde ne kadar birikinti olduğuna göre değişmekle birlikte birkaç saat almaktadır. Ev ve işyerinizdeki ısıtma sisteminin petekleriyse bir saat içinde tüm çamurlaşmadan arındırılır.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon