Armağanevler Klima Bakım Servis

Armağanevler Klima Bakım Servis

Armağanevler Klima Bakım Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Armağanevler Teknikeller Klima Bakım Servisi

Klima Servisi Hakkında Genel Bilgi
Armağanevler Teknikeller Klima Bakım Servisi olarak İstanbul  Anadolu yakasında tüm bölgelere klima servisi hizmeti sunuyoruz.
Amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı kalıcı ve güler yüzlü hizmet politikası ile 7 gün 24 saat çözümleyici ve garantili klima servisi sunuyoruz.
Armağanevler Teknikeller Klima Bakım Servisi hizmetlerimiz; klima satışı, klima servisi, klima bakımı, klima demontaj ve montajı, klima tamir ve onarımı, klima yedek parça temini, tüm markalara ait klima kumandası temini, klima elektronik kart ve power modül kart tamiri gibi klima problemlerinize ivedi çözümler sunuyoruz.
Armağanevler Teknikeller Klima Bakım Servisinde yedek parça ve işçiliğe gereğinden fazla ücret ödemezsiniz. Klima servisi taleplerinizi ve satın almak istediğiniz klimanın siparişini verdiğinizde aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz. Bizim en büyük avantajımız bayi ve servis hizmetini aynı çatı altında almaktasınız.

Armağanevler Teknikeller Klima Bakım Servisi olarak kurmuş olduğumuz mobil gezici araç filosu ile İstanbul Anadolu yakasında  tüm ilçe mahalle ve semtlerine hizmet vermekteyiz servis araçlarımız küçük bir atölye kapasitesinde olup yerinde ve zamanında işlemlerinizi çözer.Klima servisimizde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz montaj, demontaj, bakım ,onarım, tamir ve klimanızın nakliyesidir.
Servis çağırmadan önce kendiniz servis olun :
Klimaya hiç elektrik gelmiyor ,klimanın bağlı oldugu sigortayı kontrol edin ve beslemenin bağlı olduğu prizi kontrol edin.
Klimaya elektrik geliyor ama kumandadan komut almıyor, kumandanızın pillerini kontrol edin.
Klimayı çalıştırıyorum ama soğutmuyor, klimaya gaz şarjı gerekiyor veya dış üniteye bağlı sorun.
Klimayı çalıştırıyorum ama ısıtmıyor, klimaya gaz şarjı gerekiyor veya dış üniteye bağlı sorun.
Klimayı çalıştırıyorum soğutma ve ısıtma yapıyor ama pasif yapıyor, filtreler ve kondenser tıkanmıştır. Bu gibi durumlarda servisimizden yardım almalısınız.


KLİMA MONTAJINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;
İlkönce klimanın kapasitesi odaya göre yeterli ve üflemesini engelleyici cisimlerin önünde olmaması gerekir.
Klimanın takılacağı mekana hakim bir acıdan bakması gerekir.
Klimanın üfleme ağzı soğutma konumunda direkt olarak tam karsıya, ısıtma konumunda ise yer seviyesine doğru üfletilmelidir.
Bu şekilde yapılan montajlarda ve kullanım şekillerinde maksimum verim elde edilmektedir.
Klima Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klima montaj işleminin gerçekleşmesi verimliliği düşürmektedir.
Klima montajı, konusunda eğitimli profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılırken öncelikle ev veya iş yerinize uygun yer belirlenmekte ve klima montaj işlemi garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Klima Montajı işlemleriniz için uzman kadrosu ve deneyimli teknik destek ekibi ile Armağanevler Teknikeller Klima Bakım Servisi olarak klima montaj servisinden beklentiniz olabilecek her türlü ihtiyacınız için yanınızda. 0506 325 94 95 ve 0216 311 70 69 numaradan tarafımıza ulaşabilirsiniz.
KLİMA BAKIMI;
Hayatımızı kolaylaştırmak ve konfor amaçlı kullandığımız klimaların periyodik ve gerçek bakımları yapılmazsa çok ciddi tehlikelere yol açabilir.
Bunun içinde yılda iki kez klimanızın kimyasallı bakım yapılması gerekir.
Klima bakımında iç ünite evaporatörü ve diş ünite kondenseri kimyasalla yıkanmalı. klimanın gaz kontrolü yapılmalı, elektrik ve haberleşme hattı kontrol edilmelidir.
Servisimiz tarafından bakım işlemi bittikten sonra aradaki farkı gözle göreceksiniz ve klimanızın ilk günki halini almış olduğunu anlayacaksınız.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir