armaganevler klima servis

armaganevler klima servis

Armağanevler klima servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

Pek çok firma klimalarınızı tamir edeceklerini söyleyerekparça değişimi gerçekleştirmekte ve sorunsuz orjinal parçalarınız yerine yansanayi ürünü ve cihazın orjinal parçasının yedeği olmayan parçalarkullanabilmektedir. Armağanevler Teknikeller Klima Servisi olarak firmamız bukonuda size gerekli desteği vererek gereken durumlarda orjinal parçadeğişikliği yapabilmektedir. Klimalarınızın parça değişimi ihtiyaçlarınısorunsuz şekilde halletmesinin yanı sıra firmamıza tamir bakım hizmetleri ileilgili de güvenebilirsiniz. Teknik ekibimiz olarak her sorunun üstesinden gelenpersonelimiz sürekli kendini yenileyerek gelişen teknolojiyi yakından takipetmektedir.

Birçok kişi kullanımda yaptığı hatalar sebebi ile klimalarındanistedikleri verimi alamamaktadır. Kullanımda yapılan hataların yanı sıraklimalarının düzenli olarak bakım yaptırmayan kişilerinde klimaları ile ilgilisoğutma, ısıtma sorunları, su akıtma sorunları ya da kötü koku sorunlarıoluşabilmektedir.Bu sorunlara engel olmak için güler yüzlü hizmet anlayışımız ileher zaman yanınızdayız. Sizlerin memnuniyeti için en hızlı ve güvenilir hizmetiveren Armağanevler Teknikeller  Klima Servisi haftanın 7 günü 24 saati boyuncakesintisiz hizmet vermektedir.

 

Teknikeller Servis, markası ne olursa olsun bütün klimalarınızın tamir ve bakım işlerini itinayla yapmaktadır. Yaptığımız bakım işlemi ile klimalarınızdan odanıza bakteriyel havanın girişi engellenmiş olacağından klima sebepli bulaşıcı hastalıklara yakalanmayacaksınız. Klima satın alındıktan sonra bakımı kullanım kılavuzunda belirtildiğine uygun yapılmalıdır. Filtrenin düzenli temizlenmesi ve değiştirilmesi, klimanın montajının doğru alanda ve doğru şekilde yapılması klimanızın ömrünü uzatacağı gibi sağlıklı bir iklimlendirme imkanı da sunacaktır. İnsan hayatına 100 yıl önce giren klima cihazları; evlerde, işyerlerinde ve otomobillerde yazın serinlemek için kışın da ısınmak için kullandığımız hayatımızın vazgeçilmez cihazlarından biridir.

Hayatımızın konfor seviyesini arttıran bu cihazlar doğru kullanılmadığı zaman bizleri rahatsız edebiliyor.

  • Klima Çarpması: Klimanızın üflediği serin havayı eğer direk üzerinize verirseniz teriniz çok hızlı soğuyacağı için sizi hasta edecektir ya da boynunuzda tutulmalara neden olacaktır. Klimanızın üflediği havayı kimsenin olmadığı odanın boş bir alanına verebilirsiniz ve klimanızın ideal soğutma derecesi olan 23 dereceye ayarlayabilirsiniz.

  • Klima Ateşi: Klimaların neden olduğu diğer önemli bir rahatsızlık ise tıp dilinde Humidifier Fever yani Klima Ateşi hastalığıdır. Bu hastalık klima cihazlarındaki su biriken haznede üreyen çeşitli bakteri ve mantarlar; klimanın çalıştırılması ile birlikte havaya karışır ve solunum yoluyla insanlara geçer.

Alerjik Zatürre: Klimalardan kaynaklanan Alerjik Zatürre’ye çocukların yakalanma olasılığı çok düşük olmasa da genelde 50 yaş üzerindeki kişilerde ve sigara kullanmayanlarda daha sık görülür. Bu tip klima hastalıklarını önlemenin yolu; klimalarınızın sürekli bakım yapılmasıdır. Bu sayede filtreler ve hazneler temiz olacağı için alerjik ya da bakterilerin neden olduğu rahatsızlıklar önlenmiş olur.

Armağanevler Teknikeller Klima Servisi     klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz Armağanevler Teknikeller Klima Servisi    klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece  kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir