aşağı dudullu kombi servis

aşağı dudullu kombi servis

Aşağı Dudullu Kombi servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69  

Firmamız Aşağı Dudullu Teknikeller  kombi servisi olarak uzman teknisyenler den oluşmaktadır müşterilerin tüm sorularına çözüm üretmekte ve kombi servis çağrı merkezi ile haftanın 7 gün 24 saat boyunca servis taleplerini kayda alınmaktadır şirketimizin belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette Teknikeller kombi servisi olarak müşterilerimiz nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz ve donanımlı servis araçlarımızla sizlere 7/24 hizmetinizdeyiz

Aşağı Dudullu Teknikeller kombi servisi hizmeti vermeye  yıllara aşkın süre önce başlamıştır. Bu evre içerisinde birçok başarılara imza atmış ve kombi servis elemanları yetiştirip, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır.

Alanında uzman teknisyen kadromuz  kombi servis,leri olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve kombi servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır.

Kombi servisi İstanbul gibi büyük bir şehrin Aşağı Dudullu  kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Şirketimiz  belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette Teknikeller kombi servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır.  Kombi teknik servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.

İstanbul Aşağı Dudullu Teknikeller Kombi Servisi olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.

Firmamız  kombi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.

Aşağı Dudullu Teknikeller Kombi Servisi hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir.  Kombi servisi, ulaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir.

Bu yüzden kombi servis elemanları adrese ulaşmadan yarım saat önce müşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır.zeytinburnu kombi servisi acil servis olarak Aşağı Dudullu Bölgesi kombi teknik servis hizmeti vermektedir. 

Firmamız kuruluşundan itibaren Teknikeller kombi Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerine kombi bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir. kombi Servis Merkezi kombi  bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.  kombi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren call center sayesinde bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur.  kombi Servis Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.  
Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermektedir

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir