Atalar Klima Tamir Servis

Atalar Klima Tamir Servis

Atalar Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

İstanbul Anadolu Yakası Atalar Teknikeller Klima Tamir Servisi

Atalar Klima Tamir Servisi olarak her marka ve model klima tamiri hizmeti vermekteyiz. Klima tamircisi arayan müşterilerimize uygun tamir fiyatları vererek yedek parça ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Klimanın arızalanması yaz aylarında büyük sıkıntı çıkarmaktadır.

GARANTİLİ KLİMA ONARIMI HİZMETİMİZDEN YARARLANARAK HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR GÜN İÇERİSİNDE SİZE EN YAKIN KLİMA TAMİR USTASINI ADRESİNİZE İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Klima Servisi Olarak Neler Yaparız ?
Klima servisleri özel ve yetkili olarak hizmet vermektedir. Özel klima servisleri ile yetkili servisleri ayıran özellik sadece ürünün ilk alınmasındaki garantiden yararlanıyor olmanızdır.

Özel klima servisleri klima tamiri yada bakımı esnasında kombi veya klimanın garantisi olsun olmasın size hizmet verebilir. Özel servislerde değişimi yapılan yedek parçalarında garantisi bulunmaktadır.

Bunu yetkili servislerde yaptırmanız daha yüksek tamir fiyatı ve yedek parça fiyatı çıkaracaktır. Şimdi klimanız için neler yaparız onlara göz atalım..

Garantili Klima Bakımı
Klima bakımı her yıl kesinlikle yapılmalıdır. Bu her yıldan kastımız klimanın her gün çalışması durumunda geçerli bir durumdur. Evde kullanılan klimaların bakımı daha uzun sürelerde yapılabilir. Fakat iş yerlerindeki klima durumu oldukça farklıdır. Tv haberlerinde klima patlaması haberlerini duymuşsunuzdur.

Her elektronik cihazda olduğu gibi klimalarda bakımı yapılması gereken cihazlardır.

Klima bakımında Neler Yapılır ?
Klima bakımında filtre değişimi gaz yenileme yada gaz doluluk oranını kontrol etme işlemleri yapılmaktadır. Klimanın genel durumu da kontrol edilir.

Klima Bakımı Yaptırmak Şart mı ?
Evet bakım şarttır. Bunu güvende olmak ve daha az enerji tüketimi ve verim için yaptırmalısınız.

Yaptırmazsak Ne Olur ?
Klima bakımının zamanında yapılmaması hastalık ve hayati risklere yol açabilir. Küçük arızaların büyümeden ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Klima Bakımında Neler Yapılır ?
İç ünite toz filtreleri değiştirilmektedir. Bu filtreleri değiştirmeden yıkayarak kullanan kullanıcılar bu hataya düşmeyin. Fiyat olarak çok fazla bir şey tutmuyor zaten.

Gaz kaçak kontrolü yapılmaktadır.

İç ünite fan balansı kontrol edilmektedir.

Drenaj sistemi kontrolü

Uygun Fiyata Klima Tamiri

Klima tamiri işlemlerinde uygun fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul ve tüm semtlerine kısa sürede hizmet fırsatı. Servis beklemeyin yaygın mobil servis araçlarımız ile kısa sürede adresinizde olalım.

Hangi Marka Klimaları Tamir Ediyoruz ?
Arçelik klima

Beko klima

Vestel klima

Lg klima

Ferroli klima

Demirdöküm klima

Toshiba klima

Samsung klima

Rubenis klima

Daikin klima

Midea klima

Sigma klima

Sharp klima

Fujitsu klima

Panasonic klima

General electric klima

Elco klima

Siemens klima

Isısan klima

Hicon klima

Falke klima

Frigidaire klima

Profilo klima

Baymak klima

Bosch klima

Elektrolüx klima

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon