Atalar kombi servis

Atalar kombi servis

Atalar kombi servisi

0216 311 70 69         0506 325 94 95  

Kartal ilçesi, ATALAR kombi  servisi olarak sizlere daima en yakın ve en hızlı olmayı hedef aldık. Bu hedefimizde sizlere en iyi kombi servis hizmetini vermek ilk önceliğimizdir.

 servis hizmetini yıllardır edindiğimiz tecrübe ve teknik bilgi birikimini sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için kullanıyoruz. ATALAR  kombi servisi olarak bu kaliteyi her geçen gün daha da arttırıyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi daha fazla mutlu ediyor.

ATALAR ve çevresindeki tüm bölgelere kombi servis hizmetimiz bulunmaktadır. Bize ulaşmak, servis çağırmak yada bilgi almak için çağrı merkezi numaralarımızı arayabilir yada 0506 325 94 95  Talebi’nde bulunabilirsiniz.

Ev, iş yeri v.b. yerlerin ısınmasında kullanılan kombi cihazları uzun süredir çalıştırılmadığından, kontrol ve bakım yapmadan önce çalştırılması cihazın performansını ve ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir.

gaziosmanpaşa kombi bakımı

Kombi cihazı çalıştırılmadan önce cihazın ve tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra cihazı devreye alınması önerilir.

Bunun nedeni cihazın verimli çalışması, performansını koruması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.

 

Size bir telefon kadar uzak olan, hizmet kalitesinin mükemmelliğiyle sizleri memnun edecek Kartal Atalar kombi Servisi, tüm  Kombi ürünlerinin servis, montaj, bakım, yedek parça hizmetlerini en kaliteli şekilde yerine getirir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir