ataşehir kombi tamir servis

ataşehir kombi tamir servis

Ataşehir Kombi Tamir Servisi

0506 325 94  95       0216 311 70 69 

Ataşehir Teknikeller kombi servisi hizmeti veren tüm kombi markalarına en uygun ve en kaliteli özel servis hizmetini sunmaktadır.  Yılların verdiği tecrübe ve güvenle hareket eden firmamız işlemini gerçekleştirdiği tüm hizmetleri uzman ve sertifikalı teknisyenlerce yaptırmaktadır. Kombi cihazlarınızı koşulsuz ve gözünüz arkada kalmadan bizlere teslim edin, hizmet öncesini ve sonrasını düşünmeyin.

Kombi cihazlarında karşınıza çıkabilecek her türlü ataşehir teknikeller  kombi bakımı, Ataşehir teknikeller  kombi tamiri, Ataşehir teknikeller  kombi parça değişimi, Kombi tesisat sorunları, Kombi montajı gibi her türlü sorunlarınız da Ataşehir teknikeller Kombi Servisi yardımı alabilir ve kombi sorunlarının çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yalnızca kombilerin arızalandığında servise ihtiyaç duymaz, kombilerinizin bakımlarınında yapılması gereklidir.

Bakımı yapılan bir kombi, bakımsız bir kombiye oranla daha verimli çalışır ve uzun ömürlü olur. Ataşehir bölgesi sakinlerine sağlamış olduğu hizmetler ve uygun kampanyalar ile bakım ve servis olanağı sağlamaktadır

Periyodik Kombi Bakım Esnasında Yapılan İşlemler


Ataşehir Teknikeller Kombi Servis
 işlemlerinde, önemle uyardığımız hususlardan biride kombi bakım ve kontrolleridir. Yanıcı gazla çalışan tüm cihazlar bakım ve kontrolleri yapılması gerekmektedir. Bu bakım işlerini önemsememezlik yapmayınız. Aksi taktirde çok geç kalmış olursunuz. İnsan hayatı çok değerlidir, dikkatle önemsemenizi tavsiye etmekteyiz• Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.

• Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
• Emniyet kontrolü yapılır
• Ateşleme otomatiği gaz kesme fonksiyonu test edilir.
• Bacalı cihazlarda baca çekişi, baca sensör fonksiyonu testi yapılır.
• Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç altında gaz ayarları kontrol edilir.
• Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
• Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları kontrol edilir.
• Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
• Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
• Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.
• Su şalteri filtresinin kontrolü yapılır
• Filtre temizliği yerine getirilir.
• Su debisi ayarlarının kontrolü yapılır.

   ATAŞEHİR TEKNİKELLER KOMBİ SERVİSİ OLARAK ÇOK SAYIDA ALDIĞIMIZ SORUNLAR

Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Su Barı Yükseliyor, Kombi Su Eksiltiyor, Kombi Ses Yapıyor, Kombi Arıza Kodu Veriyor, Kombi Sıcak Su Vermiyor, Sıcak Su Gelmiyor, Kombi Arıza Kodu Çözümleri, Kombi Kullanma Kılavuzu, Kombi Doldurma Musluğu Nerede, Kombi Ana Kart Tamiri, Kombi Servis Ücretleri, Kombi Bakım Ücretleri, Kombi Fan Motoru Fiyatları, Kombi Ana Kart Ücretleri, Kombi Genleşme Tankı Fiyatları, Kombi Ana Eşanjör Fiyatları, Kombi Sensör Fiyatları, Kombi Devir Daim Fiyatları, Kombi Gaz Valf Fiyatları, Kombi Su Gurubu Fiyatları, Kombi Akış Şarteli Fiyatı, Kombi Üç Bar Emniyet  Ventili Fiyatları, Kombi Plaka Eşanjör Fiyatları, Kombi Hava Akış Arıza Kodu, Kombi Arıza Kodları Çözümü, 7/24 kombi servisi, Ataşehir teknikeller Kombi Servisi, 7/24 Kombi Servis teknikeller , Kombi Tamiri teknikeller, Kombi Bakımı , Nöbetçi Kombi Servis, Acil Kombi Servis , Kombi Arıza Kodları Çözümü, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Bakım Ücretleri,

ATAŞEHİR TEKNİKELLER   7/24 – KOMBİ SERVİS 

Daima müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlerde kaliteli, güvenilir ve sözünün eri bir kombi servisi arıyorsanız, tam aradığınız yerdesiniz.

Kesintisiz hizmeti en kısa sürede ulaştırmayı hedefleyen Ataşehir Teknikeller Kombi Servisi , değişimini gerçekleştirdiği tüm yedek parçalara 1 yıl servis garantisi vermektedir. Kullanılan yedek parçalar tamamen orjinal yedek parçalardır.

Sizlerde Ataşehir de kombi servis hizmeti almak için hemen 0216 311 70 69  nolu Teknikeller  Kombi Servisi müşteri destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici mobil ekibimizi hemen adresinize yönlendirerek en kısa sürede sorununuzun çözülmesini sağlıyoruz.

Servisimiz kombi tamiri, kombi montajı, kombi yedek parça değişimi, kombi bakımı gibi tüm taleplerinizde yanınızdadır. Bizi hemen arayarak  en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir