aydos klima servisi

aydos klima servisi

Aydos klima servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Tüm Klima markaları ve modelleri için Aydos Teknikeller Klima Servisi olarak cihazlarınızın arıza, tamir, montaj, söküm (demontaj) ve bakım hizmetleri vermekte olan firmamız İstanbul ili asya (anadolu) yakası tüm ilçe ve semtlerine profesyonel ve deneyimli kadrosu ile haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde yapılan işçilik 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Klima ve Kombi gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketiminin yanında sağlığınız açısından da tehlike yaratacaktır.Firmamız vergi mükellefi olmakla birlikte tamamı servis yetki belgesine sahip teknik ekip ile hizmet vermektedir. Hızlı, kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet için size bir telefon kadar yakınız 0216 311 70 69  nolu klima servisi çağrı merkezimizden bize haftanın 7 / 24 saati ulaşabilirsiniz.

Siz Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan servisimiz istanbul asya (anadolu) yakası tüm ilçe ve semtlere ulaşıp profesyonel adımlarla sorunlarınızı çözümlemektedir.

TEKNİKELLER KLIMA SERVISI HIZMETLERIMIZ

 1. Klima Bakımı ve Yıllık Bakımı..

 2. Klima Arıza ve Arıza Tespiti..

 3. Klima Montajı (İç ve Dış Ünite)

 4. Klima Demontajı (İç ve Dış Ünite)

 5. Klima Gaz Dolumu, Testi..

 6. Klima Acil Servis ( 7 / 24 Hizmet )

TEKNİKELLER KLIMA SERVISI

Klima servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız  siz değerli müşterilerimize klima servis hizmeti verirken hep yenilikci ilkesine sahip olan Aydos Teknikeller Klima Servisi firmamız özel klima servis hizmeti anlayışında farklılıkları yaratan öncü bir firma olmuştur. Bugün ise bu durumumuzla klima servisi denildiğinde akla gelen lider firmalar sıralamasında yerimizi almış bulunmaktayız. bu konumu elde etmek için profesyonel kadro ve ekipman mücadelesi verip, günümüze taşıyarak vazgeçilmez iş ahlakı anlayışıyla yetiştirdiğimiz teknisyen arkadaşlarımız bu camiada örnek gösterilecek şekilde klima servis hizmeti sunmaktadır…


 TEKNİKELLER KLIMA MONTAJI

Klima montajı olarak servis hizmeti vermekte olan firmamız yıllardan  bu güne ilkelerinden ve montaj kalitesinden asla taviz vermemiştir. klima montajınızı yaparken, klima montajı kuralları çerçevesinin dışında Aydos Teknikeller klima servisi olarak kesinlikle işlem yapmamaktayız. , klima montajı işlemi çok deneyim ve profesyonellik isteyen bi işlemdir. En ufak bir hata montaj sırasında ortaya çıkmasada ilerleyen gün ve zaman içinde kesinlikle karşınıza bir kaza sebebiyeti ile çıkabilir ve dönüşü olmayan arızalara sebeb verebilir ! Bu nedenle klima montaj işlemlerinizi Şirket bünyesinde çalışan klima teknisyenlerine yaptırmalısınız.

Ehliyetsiz klima montajı yapan kişilerdeki deneyim ve bilgi eksikliği sebebiyeti ile dış ünite düşmeleri montaj hatası sebebiyle gaz kaçağı oluşumları ve vibrasyon sesleri şeklinde karşınıza çıkacaktır. Bu nedenle yapılan işlemi gözetmeniz ve klima montaj ekibine deneyim ve tecrübe sorgulaması yapmalısınız.

İç ünite montajında terazi kullanılarak montaj gerçekleştirilmesi.
Dış ünite ile iç ünite arasındaki mesafenin kısa olması gerekiyor.
Bakır borularınızın dikkatli bir şekilde monta edilmesi.
İzolasyonlarının dış etkenlere karşı zarar görmesini önlemek gerekiyor.
Elektrik bağlantıların düzgün ve doğru şekilde bağlanması.
Klima montajından sonra gaz ölçümü yapılması.
Klima Montajı için servis talebinde bulunmak istiyorsanız,
Çağrı merkezi telefon, gsm, fax numaralarımızdan veya mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve klima montajı ile müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Gezici servisimiz ile anında iletişim..

TEKNİKELLER KLIMA BAKIMI

Verimli bir klimanızın olmasını istiyorsanız, klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.
Teknikeller Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını hatırlatıyoruz.

 1. İç ünite ve dış ünite olmak üzere filtreleri temizlenir.

 2. Menfezleri ilaçlı su ile yıkanmaktadır ve bakterilere karşı arındırılmaktadır.

 3. Klimanızın Elektronik kablo grubu kontrol edilir.

 4. Gaz ölçümü yapılır.

 5. Bakır boru tesisatı kontrol edilir.

 6. Kondansatör ve motor kontrol edilir.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir