aydos kombi servisi

aydos kombi servisi

Aydos kombi servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Aydos Teknikeller kombi Servis Merkezimiz Aydos içinde bulunmaktadır. kombi  bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.Aydos Teknikeller kombi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur. Aydos Teknikeller kombi Servis Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Firmamız Teknikeller kombi Servis  olarak siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermekte Aydos Teknikeller kombi servisi olarak siz degerli musterilerimizin kombi servisimizden memnun kaldiginiz icin ve bolge servisiniz Tenikeller kombi servisimizi tercih ettiginiz icin Teknikeller kombi servis  olarak teşekkür ederiz. 

Aydos Teknikeller kombi servisi ihtiyaçlarınızda size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Aydos ve civarına kombi teknik servisimiz vardır.
Kombinizin yıllık bakımlarını eğitimli ustalarımızla yapmaktayız.
Sizde profesyonel hizmet istiyorsanız, kombinizi eğitimsiz ve kalifiyesiz insanlara emanet etmeyin. Uygun hizmet fiyatlarımızla bir telefon kadar size yakınız ! 0506 325 94 95 — 0216 311 70 69

  • PETEK TEMİZLİĞİ

  • KOMBİ MONTAJ

  • KOMBİ PROJE

  • KOMBİ KART TAMİRİ

  • FAN TAMİRİ

  • KOMBİ ARIZA VE BAKIM

  • KOMBİ SATIŞ

  • HERMETİK ŞOFBEN TAMİR

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir