Bakırköy Kombi Servis

Bakırköy Kombi Servis

Bakırköy Kombi Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Bakırköy Teknikeller Kombi Servisi

Petek Temizliği ve Tesisat Temizliği
İstanbul’da petek temizliği kapsamında hizmet vermekte olan firmalar, son zamanlarda oldukça dikkat çekmektedir. Öyle ki, Sonbahar aylarına yeni giriş yaptığımızı da göz önünde bulundurduğumuzda, sıcak ve sıkıntısız bir kış mevsimi yaşamak isteyen her hane doğal gaz tesisat borularının bakımı ile birlikte petek temizliği işlemlerini de gerçekleştirmelidir.

GSM : 0506 325 94 95

Zira, kombi bakımı, petek temizleme ve en önemlisi de faturaları yarıya indirme gibi birbirinden gerekli olan bu kavramlar, sizlerin hem cüzdanlarınız hem de sağlığınız açısından önem arz etmektedir. Bu önemi göz önünde bulundurduğunuz vakit ise, sizlere alanında sınırsız kalitede hizmet veren sağlam bir tesisatçıya ihtiyaç duyacağınızı söylemek isteriz. Bu ihtiyaç dahilinde ise,  Bakırköy Teknikeller Kombi Servisi petek temizliği tesisat temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler kavramı çok daha ön plana çıkmaya başlayacaktır. Zira, bu kavram ile beraber ilk olarak evinizde ki petek temizleme işlemlerinin asla sizlerin yapmaması gerektiğini öğreneceksiniz. Öte yandan kalorifer petek temizliği işlemlerini, ev yapımı bir şekilde sizlerin gerçekleştirilmesi mevcut sisteme yamalı bir hale dönüşmesine sebebiyet verebilir. Bu durumda hem faturalar hem de tamirat açısından iki katı fazla masraf yapmak demektir. Bu yüzden de evinizin petek temizleme işlemlerini alanında uzman tesisatçılarla hizmet veren firmalara yaptırmanız gerekmektedir. Bu firmalarda da dikkat edilmesi gereken en önemli husus, sertifika ve ehliyete sahip olup olmamalarıdır. Zira, günümüzde sözde tesisat temiziliği kapsamında sadece kombi ve peteklerin suyunu boşaltan ekiplerin sayısı da bir hayli fazladır. Bu sebepten dolayı da, iyi bir ön araştırma yapmadan tesisatlarınızı bu firmalara asla teslim etmeyin.

Bakırköy Teknikeller Kombi Servisinde Kaliteli Petek Kombi Petek Temizliği Firması
Petek temizleme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken başlıca hususlar ise şu şekildedir;

Petek temizliği esnasında kimyasal madde mutlaka kullanılmalıdır. Zira, bu maddeler sayesinde kalorifer içerisinde bulunan kir ile pas tamamen ortadan kalkacaktır.
Kimyasal maddelerin kullanımı esnasında temizleme makinelerin yardımıyla karıştırma işleminin yapılması, mevcut kirin daha çabuk sökülmesine olanak tanıyacaktır.
Kombi bakımı ve gaz kaçağı kontrolü ile de petek temizliklerinizi sonlandırmanız gerekmektedir.
Sınırsız garanti ve belli dönemlerde kontrol hizmetleri veren bu firmalar, sizlerin ergonomik bir hayat yaşayabilmeniz adına her türlü kombi petek temizliği hizmetini sunmayı başarmaktadır. Bunun için de kombi tesisat temizliği hizmeti verenBakırköy Teknikeller Kombi Servisi firmamız ile iletişime geçerek, petek temizliği ve tesisat temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler konusunda ki bütün hususları yerine getirmiş olabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır
Uygun bir petekten makine sisteme bağlanır
Bütün peteklerin vanası kapatılır sadece bir peteğin vanası açık bırakılır
Petekler sökülmeden tek tek bir noktadan ön yıkama yapılır
Bütün petekler açık konumda İlaçlı yıkama yapılır
Durulama işlemi yapılır
Filtre Temizliği yapılır
Koruyucu kimyasal ilave edilir( İsteğe Bağlı)
Kombi bakımı yapılır ( İsteğe Bağlı )
Sistem yakılıp hava alma işlemi yapılır.
Sistem yakılıp test edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.
Bu işlemler sırasında evde kesinlikle kirlenme söz konusu değildir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon