Bakırköy Kombi Tamir Servis

Bakırköy Kombi Tamir Servis

Bakırköy Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi

Firmamız kombi tamir hizmeti vermeye uzun yıllar önce başlamıştır. Bu evre içerisinde birçok başarılara imza atmış ve kombi servis elemanları yetiştirip, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır.

Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi Alanında uzman teknisyen kadromuz kombi servisleri olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve Bakırköy kombi servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Bakırköy Teknikeller Kombi servisi İstanbul gibi büyük bir şehrin hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette kombi teknik servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Kombi teknik servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.

Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.Firmamız kombi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

 

Kombi servisleri hizmeti alabileceğiniz bazı markalar aşağıdaki gibidir;
Buderus
Vaillant
Bosch
Viessman
Baymak
Protherm
Eca
Alarko
Ariston
Demirdöküm
Airfel
Wolf
Ferroli
Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir. Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir.Bu yüzden kombi servis elemanları adrese ulaşmadan yarım saat önce müşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır. 

Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi kombi bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. 

Bakırköy Teknikeller Kombi Tamir Servisi Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon