Bakkalköy Klima Arıza Servis

Bakkalköy Klima Arıza Servis

Bakkalköy Klima Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisi

Yaşam alanlarını istenildiği gibi iklimlendirmeye olanak tanıyan klimalar, teknolojinin bize sunduğu en faydalı cihazlardan biridir. Bu cihazlar iç ve dış ortamda farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Özellikle yaz ve kış mevsimlerini sorunsuz geçirmek için iyi çalışan bir klimaya sahip olmak gerekir. Ayrıca var olan klimaların da periyodik olarak bakımı klima servisleri tarafından yaptırılmalı ve arıza tespitleri gerçekleştirilerek çözüm sunulmalıdır.

Profesyonel anlamda klima bakım hizmeti almak isteyenler  Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisi danışmanlığında yerinde tespit ve çözüm hizmetlerinden yararlanabilirler. Deneyimi ve bilgisi ile bugüne kadar yüzlerce firma ve kişiye özel çözümler sunmuş olan

Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisi, klima danışmanlığında rakipleri arasından sıyrılarak size en iyi hizmeti veriyor. Kullanmakta olduğunuz cihazınıza periyodik olarak yapılan klima bakım işlemleri ile gelecekte yaşayabileceğiniz sorunlar minimuma indiriliyor…

Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisi aracılığıyla:

Yüzde yüz performansla çalışan,
Yüksek enerji tasarrufu sağlayan,
Güvenli ve konforlu kullanım sağlayan,
Sağlığınızı tehlikeye atmayan,
Uzun ömürlü,
Son teknolojik özelliklerle donatılmış,
Sorunsuzca çalışan klimalara sahip olacaksınız.
Ücretsiz Klima Danışmanı

Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisi ne çağrı merkezimize ya da mail adresimize ulaşan servis talebinizin alınmasından sonra en kısa sürede sizlere ulaşıyor. Belirttiğiniz adrese gelerek cihazınızın sorununu tespit ediyor ve ilgili ekibi yönlendirerek hızlı çözümler sunuyor.

Danışmanlık ücreti talep edilmeden gerçekleştirilen klima bakım ziyaretleri, tamamen kullanıcıyı bilgilendirme amaçlı olup danışmanların kullanım önerileri vermesi ve cihazın sorunlarının tespit edilmesi ile tamamlanıyor. Danışmanlarımızın aktardığı öneriler sayesinde cihazınızı hem verimli hem de tasarruflu bir şekilde kullanmanız mümkün hale geliyor.


Yerinde Tespit Hizmeti

Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisi, klimanın sorunlarını ve bakım yapılacak bölgenin durumunu yerinde tespit ediyor. Verilen adrese en kısa sürede ulaşarak;

Cihazın bölümlerini inceliyor,
Klimanızın kullanılan alana uygun olup olmadığı tespit ediliyor,
Klima olmayan alanlarda kullanılacak cihaz hakkında öneride bulunuyor,
Gerekli işlemlerin gerçekleşmesi için birimleri yönlendiriyor,
Sorunlu parçaların tespitini yaparak yedek parça talebi alıyor,
Onarım ve bakım süreçleri ile ilgili bilgi veriyor,
Cihazın doğru kullanımı hakkında bilgiler veriyor,
Hizmetler hakkında sorularınızı yanıtlıyor.
Bakım, Onarım ve Montaj Desteği

Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisi danışmanlık hizmeti verdiği firma ve kişilere sadece bakım hakkında değil, ortaya çıkan arıza çözümlerinde ve klima montaj uygulamalarında da yardımcı oluyor.

Montaj yerinin belirlenmesi
Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı
Doğru arındırma ve vakumlama
Doğru soğutkan şarjı
Uygun voltaj
Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller
Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü hakkında bilgi veriliyor.
Yedek Parça ve Aksesuar Hizmeti
Klima danışmanları, bakım bilgisi ve arıza tespiti ile ilgili bilgiler verdikten sonra son teknoloji yedek parça ve aksesuarlar hakkında kullanıcıları aydınlatıyor. Yenilenen klima parçaları ve kullanım kolaylığı sağlayan aksesuarlar ile cihazların ne kadar verimli çalışacağı anlatılıyor. Danışmanlarımız bu hizmet kapsamında;

Yeni çıkan ürünleri tanıtıyor,
Parçaların ve aksesuarların kullanım bilgisini veriyor,
Yeni uygulamaların sağladığı avantajlar anlatılıyor,
Klimanın faydalı kullanılması hakkında püf noktaları veriyorlar.
Siz de dilediğiniz an

Bakkalköy Teknikeller Klima Arıza Servisinden faydalanmak için 0506 325 94 95 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir; keşif, bakım ve arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Danışmanımız en kısa sürede size ulaşacaktır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir