Bakkalköy klima servis

Bakkalköy klima servis

Bakkalköy klima  servisi olan firmamız sizlere haftanın 7 günü 24 saat teknik destek  hizmeti vermektedir.Klima bakım servisimiz sizler için tüm marka yedek parça orijinal ürünü ve 1 yıl garanti vermektedir.

Ayrıca klima bakım servisimiz hizmet verdiği çalışmaları klima bakım, klima gaz sarjı, klima demontaj, klima yer değişikliği, klima soğutma, klima ısıtma, klima teknik servis vb. gibi hizmet vermektedir.

Bakkalköy  Klima bakım servisi olarak profesyonel uzman kişilerimiz tarafından sizlere yılda 2 defaya mahsus klimanıza bakım yaptırmanızı öreniyor. Size özel kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için 0216 311 70 69 — 0506 325 94 95  nolu telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Klima Bakım Servisinde aynı gün servis hizmeti sunulmaktadır.Donanımlı araçlarımız sizlere en kısa sürede klima bakım-klima montaj-klima demontaj-klima teknik servis hizmetini sağlamakta,

Klima Bakım Servisinde Orjınal Yedek parça ve işçilik + yedek parçaya 1 yıl garanti süresi verilmektedir.

Klima Bakımlarınızı Yılda en az 2 defa yaptırmanız sağlığınızı Korur Bununle birlikte klima bakımları cihazınızın daha az arıza yapmasını sağlayacaktır.

Klima soğutma ve ısıtma modlarında ,iç ünite ortam içerisindeki toz kütlesini soluduğunuz hava ile temasa geçirmektedir.Sağlıksız Bir klima astım hastalığı gibi nedenleri dahada tetiklemektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir