Bakkalköy Klima Tamir Servis

Bakkalköy Klima Tamir Servis

Bakkalköy Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Bakkalköy Teknikeller Klima Tamir Servisi

Klimalarda diğer aletler ve cihazlar gibi arada sırada arıza verebilir ve bundan daha doğal bir şey yoktur ama düzenli ve kaliteli bakımla klimanızın arıza yapma ihtimalini önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Klima bakımının önemi klimanız ile ilgili üzerinde titremeniz gereken en önemli hususlardan biridir. Zamanında bakım yapılmadığı takdirde arıza verebildiği gibi, eğer bu arıza giderilemeyecek boyutta bir tahribata neden olduysa klimanızın çöpe gitmesi anlamına gelmektedir.

Klima Bakımı
Arızalanan klimanız ve bu sebepten de yeni bir klima almanız gerekecektir ki, düzenli olarak klimanıza bakım yaptırmanız sizin için daha uygun maliyetli bir seçenektir. Arabanız nasıl arızalanmasın diye onu periyodik olarak bakıma götürüyorsanız, klimanız için de aynı şekilde evinize Bakkalköy Teknikeller Klima Tamir Servisi ni çağırmanız gerekmektedir.Klima gaz dolumu,klima bakımı ve klima montajı arızalarınız düzgün bir şekilde garantili Bakkalköy Teknikeller Klima Tamir Servisi olarak yapılır.

Teknik Servis
Klima bakımının önemi birçok üretici olan firma tarafından da sürekli olarak vurgulanmaktadır. Bakımları zamanında yapılmadığında klimanın boruları içerisinde kuruntular birikmeye başlayabilir bu da sizin klimanın çalışma verimliliğini düşürebilir. Tüm bunlar olurken sizin ruhunuz bile duymayabilir. Böyle bir durum olup olmadığını kontrol etmek için bazı tetkikleri yapabilirsiniz, bunlar; klimanızın soğutma ve ısıtma durumlarının kontrol edilmesi, cihazınızdan su sızıp sızmadığının kontrolünün yapılması, gaz valf ayarlarının kontrolünün yapılması, fanının temiz olup olmadığının kontrol edilmesi, klima gazı basınç seviyesinin arada bir kontrol edilip gerektiği durumlarda yeniden ayarlanması gibi haftalık veya aylık olacak şekilde bizim tarafınızdan yapılabilinir. Şüpheli bir durumda ise Bakkalköy Teknikeller Klima Tamir Servisi firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir