Başıbüyük Klima Arıza Servis

Başıbüyük Klima Arıza Servis

Başıbüyük Klima Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi

Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi ev ve iş yerlerinde oldukça sıklıkla kullanmaya başladığımız klimaları, iklim değişikliğine göre istediğimiz şekilde kullanabilmekteyiz. Mevsimlere göre ortamdaki havanın ısıtılması ya da soğutulmasını sağlayan klimalar aynı zamanda çalışma sistemleri ile ortamdaki nem oranının da ayarlanmasını sağlayabilmektedir.

Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi yaz aylarında oluşan yüksek sıcaklıklarda, havadaki nem miktarı, sıcaklığı daha fazla hissetmemize neden olur. Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi klimalar havadaki bu nem miktarını dengeleyerek bulunduğumuz ortama aktarımını sağlar.

Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi klima, içerisindeki soğuk akışkanı, belli bir basınç altında gaza dönüştürerek ortamın soğumasını sağlarken, basıncın tekrar kaldırılması ile genleşen akışkanın ortamdaki sıcak havayı çekmesi sistemi ile çalışır.

Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi Klima Arıza Durumlarında Neler Yapılabilir.
Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi klima arızalarının en önemli sebeplerinden bir tanesi klimanın sürekli değişen hava koşullarına maruz kalarak içerisinde kir biriktirmesidir. Kirlenen cihaz soğutma ya da ısıtma işlemini yapamaz hale gelir. Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi klima çalışmadığında ilk olarak kontrol etmeniz gereken, elektrik enerji akımının devam edip etmediğidir. Eğer bir sorun varsa veya klimanız çalışırken olağan dışı sesler çıkarıyorsa en yakın arıza servisine başvurabilirsiniz.

Klimanızın çalışmadığına emin olmak için elektrik akımını, hava giriş çıkış bölümlerinde herhangi bir kapanma olup olmadığını, kumandasının çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi rutin kontrolleri yaptıktan sonra cihazın çalışmadığından eminseniz, klima teknik servisine başvurmalısınız.

Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi Klima Arıza Teknik Servisleri
Klima teknik servisleri cihaz arızası için aradığınızda öncelikle sizleri yapılması gerekenler konusunda yönlendirecektir. Eğer gerek görülürse teknik servisten görevli personel evinize ya da iş yerinize gelerek cihazla ilgili sorunun tespitini sağlayabilmektedir. Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi yapılması gereken tamir işlemi konusunda sizi bilgilendirecek ve en kısa sürede cihazı tekrar çalışır duruma getireceklerdir. Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi ayrıca düzenli bakım yaptırarak cihazın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi eğer klima kullanıyorsanız, yapacağınız küçük, rutin bakımlarla cihazı korumanız ve verimli bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi hava filtresini mutlaka 15-20 günde bir temizlemelisiniz. Başıbüyük Teknikeller Klima Arıza Servisi klimayı çalıştırırken dışarıdan hava girişi olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz, eğer varsa kapı veya pencereleri kapalı duruma getirmelisiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir