başıbüyük klima servis

başıbüyük klima servis

Başıbüyük klima servisi

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Başıbüyük Teknikeller Klima Servisi – Başıbüyük Teknikeller Klima tamiri; Klima bakımı, klima montajı ve klima taşınması için keşif hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Klima soğutma sorunu veya ısıtma sorunu durumlarında, gaz tamamlama ve klima yıllık bakım hizmetlerinde Başıbüyük, Teknikeller servislerimizden yardım alabilirsiniz.

Klima servis sizlerden gelen destek sayesinde her yeni güne yeni bir adres alarak çalışmalarına başlayan Başıbüyük Teknikeller klima servisimiz her daim başarılarını sizlere borçlu olduğunu bilerek sizlere sonsuz teşekkürlerini sunmaktadır.

Her zaman tek bir ilkemiz vardı ne olursa olsun çözümsüz klima cihazı kalmayacak. Bu nedenle de her çalışmamızı pratik zekasıyla ve kesin olarak çözümlediği klima cihazlarla bilinen eğitimlerini tamamlamış tekniker ve teknisyen ekibimizle birlikte yürütmekteyiz. Klima servisi için çabalar sarf eden ve memnuniyetlerini başka adreslere bildirerek tercihini bizler yönünde geliştiren tüm tüketicilerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunarız. Klima servis sizlerin gözündeki değerimizi kaybetmemek için servis olarak hak ettiğiniz değerde hizmetler sunabilmek yolunda hızla ilerleyen klima servisimiz sizlere tüm gün boyunca hizmet olanağı sunmaktadır

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir