beylerbeyi kombi servis

beylerbeyi kombi servis

Beylerbeyi  kombi  servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

Beylerbeyi mahallesi sakinleri için kombiler özellikle sıcak su ihtiyaçlarında kış aylarında aşırı önemli hale gelen evimizin vazgeçilmez cihazlarından biridir. Yaz , Kış  kombilerde oluşabilecek olan her hangi bir arıza hayatımızı pek çok açıdan olumsuz etkiler. Kombi arızalarının giderilmesi için gündüz olmasını beklemek gerekir. Ancak özellikle evinde bebek olanlar için sabahı beklemek biraz risklidir. 7/24 kombi servisi hizmeti sunan firmalardan yardım alarak kombi arızalarınızı günün her saati dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Cuma günü oluşan bir arıza için hafta sonunu soğukta geçirmek artık tarih oluyor. 7/24 kombi servisi ile sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. 0506 325 94 95

Arızaları da bir kenara bırakacak olursak kombide oluşacak olan bir kaçak durumunda kesinlikle zaman kaybetmemek gerekir. Kaçağa müdahale edilemeyen her bir dakika sizin ve çevrenizdekilerin can ve mal güvenliğini tehdit eder. Beylerbeyi Teknikeller  7/24 kombi servisi ile bu gibi tehlikeli durumları hayatınızdan kolayca bertaraf edebilirsiniz. Kurumsallaşmış birçok firmanın çağrı merkezi sayesinde sistem otomatik olarak gece nöbetçisine vereceği sinyaller sayesinde kişinin sorunu giderilmeye çalışılmaktadır. Tamamen sistem odaklı çalışan bu firmaları kişiler daha çok tercih etmektedir. Her sektörde sağlanan 7/24 hizmeti  Beylerbeyi Teknikeller kombi servisinde de sağlanması kişiler için avantaj haline gelmiştir. 7/24 kombi servisi sayesinde gece arızaya geçen kombi için anında müdahale sağlanabileceği gibi eğer ki müdahale edilmezse sabahın en erken saatlerinde hizmetten faydalanabilirsiniz. Kombi servislerinde bir diğer güzel hizmet de kişi gelmeden önce aranılmasıdır. Eğer ki kişi evinde değil ya da müsait değilse daha sonra da gelerek kişinin sorunu çözülebilir. Müşteri odaklı hizmet veren birçok kombi servisi bu sebepten dolayı oldukça müşteri kitlesine ulaşmıştır.  Beylerbeyi Teknikeller  kombi servisi arıza tespit tutanağı doldurmasıyla aslında ileride oluşacak arızaları bir nebze de olsa hafifletmektedir. Bu tutanakta yer alan talimatlara uyuması da arızayı azaltacaktır. Bu şekilde kişilere hizmetin her daim olması kişileri mutlu edecektir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • Buket | Haz 15,2017

    Temiz güler yüzlü işinde usta dürüst biri tavsiye ederim

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir