Beyoğlu kombi servis

Beyoğlu kombi servis

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Beyoğlu Kombi Servisi olarak, ev ve iş yerlerinizde bulunan kombilerinizin bakım, onarım, montaj ve tamir işlemlerine profesyonel teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 

Beyoğlu Kombi Servisi miz, tamamen uzman, sertifikalı, yetki belgelerine sahip, eğitimli personellerden oluşmaktadır.

Kombiler kullanım açısından oldukça kolay bir yapıya sahiptirler fakat yinede kullanım ayarlarını bilen ve daha önce kullanan kişilerce çalıştırılmalıdır. Kombi cihazları ne kadar düzenli ve doğru bir şekilde kullanılırsa kullanılsın bir takım unsurlara bağlı olarak bazı arıza ve problemler ortaya çıkmaktadır.

Beyoğlu başta olmak üzere tüm İstanbul’da en etkili, en kalıcı ve en uygun kombi bakım, kombi tamir, kombi onarım işlerini yapan kombi özel servisimiz, alanında uzman,  servis deneyimine sahip teknisyenleri ile uygun çözümler sunmaktadır.

Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için Beyoğlu Kombi Servisi olarak kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımları düzenli olarak yapılan cihazlar yüksek performans almanızı sağlayacak ve olası bir arıza durumunun da önüne geçmiş olacaktır.

Doğalgaz devam edip  ve elektrik olduğu halde çalışmıyorsa,
Cihaz çalışırken ateşleme yapmıyorsa,
Kombiniz çalıştıktan sonra arıza kodu veriyorsa,
Cihaz çalışırken su akıtıyorsa,
Petekleriniz ısınmıyorsa,
Kombiniz sıcak su vermiyorsa,
Cihazınızın su basıncı sık sık düşüyorsa,
Cihazınız çalışırken çok ses yapıyorsa,

Hemen 0506 325 94 95 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak Beyoğlu Kombi Servisi müşteri destek hattına ulaşabilirsiniz.

Kombinin Ses Sorunları

Neden ses yapar? Kombi çalışırken ses çıkarır mı? Kombim, ses yapıyor, sesli çalışıyor, ses çıkartıyor, ses çıkarıyor, ses sorunu, gürültülü çalışıyor, gürültü çıkarıyor, çok, gürültülü çalışıyor, bacasından ses gelmesi, sesi değişti, su borusundan ses gelmesi, düdük sesi, ıslık sesi, kaynama sesi, ötme sesi, tık tık, tıkırtı, vınlama sesi, ısındıkça ses yapıyor, pompası ses yapıyor, peteklerinden ses gelmesi, fan sesi, gürültülü çalışması vb. gibi yaşadığınız arıza ve sorunlarında usta tamirciler, kombi Beyoğlu Kombi Servisi sizleri bilgilendirmektedir.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir