Burhaniye klima servis

Burhaniye klima servis

 Burhaniye klima servisi

0216 311 70 69      0506 325 94 95

Burhaniye Klima servisi olarak İstanbul’ un tüm bölgelerinde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir.Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde klima problemlerini çözmektedir. Klimanızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Yaz aylarında klimalarınızın arızalanmadan klima cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük klima arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir. 

PROFESYONEL EKİP

Klima Servisi olarak profesyonel kadromuzla İstanbul’ un tüm bölge ve semtlerine klima bakımı, montajı ve arızalarında hizmet vermekteyiz. Bizlere 7 gün 24 saat  0216 311 70 69  – 0506 325 94 95  nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Müşterilerimize en uygun fiyat üzerinden, en profesyonel hizmeti sunarak klima montajı, bakımı ve tamiri konusunda hizmet sağlamaktayız.

İstanbul bölge servisi olarak tüm marka klimalarınızın arızaları giderip, sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız.

HİZMETLERİMİZ

 Klima montajı,klima bakımı,klima sökme takma,klima arızası,klima tamiri,klima demontajı,klima yer değiştirme,klima duvara asma,split klima bakımı,salon tipi klima bakımı,split klima tamiri,salon tipi klima tamiri,vrv klima montajı,multi klima montajı,merkezi ısıtma sistemi klima montajı,çoklu klima montajı,tek dış üniteden tüm binaya klima montajı,klima gaz şarjı,klima gaz kaçağı giderme,klima filtre temizleme,klima petek temizleme vs….

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir