Burhaniye kombi servis

Burhaniye kombi servis

Burhaniye  kombi servisi

0216  311 70 69    0506 325 94 95

Hayatımıza sonradan girmesine karşın doğalgaz büyük bir öneme sahiptir. Doğalgaz evlerimizde ve işyerlerimizde pişirme, ısınma ve sıcak su problemlerinin ortak çözümüdür. Karbondioksit emisyonu en az fosil yakıt olan doğal kullanımı ile yeşile ve çevreye olan saygısınız gösterir insan. Tüm bu seçenekleri bünyesinde barındıran ürün ise kombilerdir. Kombilerden yeterli verimin alınması için yılda bir kere Kombi Bakımı yaptırılmalıdır. Yapılan Kombi Bakımı neticesinde hem makine ve parça ömrü uzamakta kombilerin yakıt tasarrufu %25’e kadar artmaktadır. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Montajı konularında Teknikeller Burhaniye kombi servisi  profesyonel çözümler sunmaktadır. Kombi Servis personelimizi düzenli olarak eğitimlere tabi tutarak hizmet kalitesinden ödün vermemekteyiz.Teknikeller servis , İstanbul’un tüm ilçelerine Kombi Servisi hizmeti veren profesyonel özel bir servistir. Vermiş olduğumuz Kombi Servisleri Garantilidir. Kombi Servis işçiliği ve Kombi Servisi yedek parçaları 1 yıl garantilidir. Kombi Servisleri için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayıp servis kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz size en yakın saha destek ekibimizi yönlendirecektir. Tam donanımlı servis araçları ile size ulaşan Kombi Servisi ekibimiz kombinizin arıza testlerini yaparak gerekli müdahaleyi yapacaktır Teknikeller Kombi Servis ekiplerinden profesyonel servis hizmeti almak için mutlaka çağrı merkezi numaralarımızı arayınız. 0216 311 70 69 — 0506 325 94 95

Tesisat Yıkamada Neler Yapılır?

Tesisat yıkama bu konuya özgü üretilen özel makine yardımı ile yapılır. İşlem başlatılmadan önce kalorifer filtresi sökülerek temizlenir. İşlem öncesinde makine ile sistemin bağlantısı yapılır. Ardından petek adedine ya da sistem büyüklüğüne göre kimyasal ilaç makineye dökülür. Aynı zamanda makineye su da eklenir. Dairede yer alan 3 ya da 4 petek açık kalacak şekilde ayarlanır ve geriye kalan petek vanaları kapatılır.

Sonrasında makinenin su gidiş ve dönüş ayarları yapılır. Ardından makine çalıştırılır. Bu şekilde yıkama işlemi yaklaşık 40 dk kadar sürmektedir. İşlemin hemen sonrasında kapalı durumda olan petekler açılır açık olan petekler ise kapatılır. Bir 40 dk kadar da en başta kapalı olup sonrasında açılan peteklerin yıkanmasını sağlanır. Sonrasında tesisata temiz su basılır ve tesisattaki kirli su boşaltılır. İşlemin hemen sonrasında makine tesisat koruma maddesi (nötralize toz) dökülerek sistem yeniden yıkanır. Bu uygulama kimyasal ilacın zarar vermemesi adına yapılır. Yaklaşık yarım saat kadar bu şekilde çalışma sağlanır. Bu durumda tesisata temiz su basılır ve içindeki tüm su boşaltılır. İşlemin sonrasında makine sökülür ve makine ile bağlanan borular önceki haline getirilir. Ardından tesisat suyu tamamlanır.

Uygulamanın sonrasında ısıtma cihazı ısıtma sisteminde çalıştırılır ve tesisat kontrol edilir. Peteklerde hava oluşumu var ise direk havası alınır. Uygunsa reglaj ayarı da yapılır. Son etapta cihaz sorunsuz çalışır durumda kullanıcıya teslim edilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir