büyükbakkalköy kombi servis

büyükbakkalköy kombi servis

Büyübakkalköy Kombi Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Unutmayın, kış bu yıl çetin geçeceğe benziyor. O halde bize ne lazım, sağlam ve bizi sorunsuz, ağrızasız ısıtacak kombi lazım. Sağlam kombi de, ilgili sahip gerektirir. Siz kombiniz ile alakadar olur ve ilgilenirseniz, emin olun o da sizi ve ailenizi bir kış boyunca ısıtacaktır

Büyükbakkalköy Teknikeller Kombi servis için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşın. Anında hizmet için kapınıza eleman gönderelim. 0216 311 70 69 — 0506325 94 95

Büyükbakkalköy Teknikeller Kombi Servisi tüm mahalle ve sakinlerine özel 7/24 kombi her marka servis faaliyetlerimizi vermeye başladık. Daha iyi hizmet vermenin en hızlı ve aktif yolunun sizlere daha yakın olmak olduğunu düşünerek, bu ilçemizde büromuzu hizmetinize açtık. Artık her an, tabi ihtiyacınız olduğu her an bizi arayarak, her türlü kombi ile ilgili bilgiler alabilir, anında kapınıza kombi servis elemanı da arzu edebilirsiniz.

Kombi evlerin en çok ihtiyaç duyulan aletlerinden birisidir. Dört mevsim ve kış boyunca kombi kullanır dururuz. Doğalgaz ülkemize geldiği günden beri kombiler evlerimizin beyaz eşyalarından birisi oldu. Artık doğalgazsız ve kombisiz neredeyse hiç ev yok diyebiliriz. Peki bu kadar ihtiyacımız olan, bu kadar çok kullandığımız ve aralıksız kış süresince çalışmakta olan bu ev aletini biz hakkı ile kullanabiliyor muyuz?

Kombinizin markası nedir ve kaç yıldır kullanıyorsunuz? Kullanmakta olduğunuz kombinizin servis ağları sizi istediğiniz ölçüde tatmin edebiliyor mu? Aradığınız her an servise ulaşabiliyor musunuz? İşte tüm bu soruların sorulduğu ve kombi problemleri başınızı ağrıttığı vakit ve tüm servis ihtiyacı hissettiğiniz an bizi arayın. Marka ve model ayırımı yapmaksızın kombi bakım ve onarımınızı yapıyor, yetkili servis elemanlarını evinize gönderiyoruz.

Kısaca  kombinizin Bakımı Neden Gerekli ?

  • Sağlığınız için

  • Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için

  • Birçok hastalıktan korunmanız için

  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için

  • Baymak kombinizin  ömrünü uzatmak için

  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için

  • Enerji tasarrufu sağlamak için

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir