Caddebostan Kombi Bakım Servis

Caddebostan Kombi Bakım Servis

Caddebostan Kombi Bakım Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Caddebostan Teknikeller Kombi Bakım Servisi

Caddebostan Teknikeller Kombi Bakım Servisi, kombi, kombi bakımı, kombi arıza, kombi montajı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Caddebostan Teknikeller Kombi Bakım Servisi profesyonel çalışma ekibiyle siz değerli müşterilerimize kombi servisi, kombi bakımı ve kombi montajı hizmetleri vermektedir.Kombi hizmetlerimiz 1 yıl garantili olup müşterilerimize %25 indirim sağlamaktayız.

Caddebostan Teknikeller Kombi Bakım Servisi hizmet verirken marka ve model gözetmez.

Cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi ve arıza çıkarmaması için yılda en az 2 kez kombi bakımınızın yapılmasını tavsiye ederiz.

Kombi bakımı nasıl yapılır?
Kombi cihazının sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.
Kombi cihazının su sızdırmazlık kontrolü yapılır.
Kombi cihazı tozlanma kontrolü yapılır ve gerekirse temizlenir.
Kombi cihazının yanma odası brülörü temizlenir.
Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
Kombi baca Fanı kontrol edilir ve temizlenir.
Genleşme Tankı Kontrol edilir ve bar basınç seviyesi ayarlanır.
Kombi kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.
Caddebostan Teknikeller Kombi Bakım Servisi kombi montajı ve kombi bakımı servisi hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız 0506 325 94 95  numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
kombi servisi
kombi bakımı
kombi arıza servisi
kombi montajı ve de montaj
kombi teknik servisi
kombi ustası
Caddebostan Teknikeller Kombi Bakım Servisi soğuk kış günlerine yavaş yavaş geçiş yaptığımız bugünlerde , evimizde bulunan ve gece gündüz çalışan kombilerimizin belli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyduğunu bilmenizi isteriz.

Kombilerin Bakıma Neden İhtiyacı Vardır ?
Günümüz kombileri bacalı cihazlardan çok daha güvenlik donanımlı olan cihazlardır , hermetik kombiler adlandırdığımız bu kombiler doğalgazı yakmak için kullandığı oksijeni dışardan alıp karbondioksidi dışarıya atmaktadır. Bu işlemi fan motoru aracılığı ile yapmaktadır , fan motoru ise dış ortamdaki havayı sürekli alıp sirkülasyon yaptığı için üzerinde biriken tozlar sebebi ile belli bir süre bakımsız kaldığında cihazınızın fan motoru arıza yapmaya meyilli hale gelecektir.

Kombi Bakımının Peteklere ( Radyatörlere ) Faydası Varmıdır ?
Kombilerinize bakım yapılırken filtrelerde temizlendiği için peteklerinizdeki su geçişi rahat olacağı için peteklerinizede faydası vardır .

Kombi Bakımının Doğalgaz Faturasına Faydası Varmıdır ?
Kombilerinizin bakım sonrasında mekanik çalışmasının rahatlaması ve yanma hücresindeki temizlik nedeniyle daha az enerji ile daha çok ısı sağlayacağı için doğalgaz faturasına faydası vardır .

Uzun yıllardır kombi arıza ve kombi bakımını yapan firmamız, pek çok kombi markası satışının ardından servis hizmetini ve yıllık bakımlarını yapmaktadır. Kombi alanında uzman olan deneyimli teknisyenleri çalıştıran firmamız, kombi alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek yeni sistemlere anında adapte olmaktadır. Bu sayede her model kombi tamirini yapma ustalığına erişen kombi tamir ustaları, sorunsuz ve uzun ömürlü kombi tamiratları sağlamaktadır.

Kombi tamiratı ve kışlık kombi bakımı hizmetlerinin yanı sıra, kombi değiştirme hizmeti, düzgün yapılmayan kombi tesisatlarını yeniden yapma ve bozuk kombi tesisatlarını tamir etme gibi hizmetleri de gerçekleştirmektedir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir