caddebostan kombi servis

caddebostan kombi servis

Caddebostan kombi servisi

0216 311 70 69   0506 325 94 95

Evlerinizde veya iş yerinizde kullandığınız kombileriniz belli periyotlarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. Firmamız tecrübeli ve uzman kadrosu ile her marka kombinizin periyodik bakımlarını gerçekleştirmektedir.

Evinizde veya iş yerinizde bulunan her marka kombinizin servis işlemleri tecrübeli ekibimizle aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Kombi Tesisat Temizliği

Kışın ısınamıyorsanız kombi tesisatınızın temizleme zamanı gelmiş demektir. Uzman ekibimiz tarafından aynı gün içerisinde kombinizin tesisatı özel makinelerimiz ile temizlenmektedir.

Kombi Garantili Parça Değişimi

Firmamız her marka kombinizde ihtiyaç duyduğunda garantili parça değişimi sağlamaktadır. Firmamız tarafından değiştirilen parçalar 1 yıl firma garantimiz altındadır.

Caddebostan Teknikeller kombi Servisi Problemlerinizin çözümleri için sonuç temelli ilerleme kaydederek sorununuz saptanacak; en kaliteli, kısa vadeli ve ekonomik neticelendirilmeye çalışılacaktır. kombi  servis hizmeti kapsamında; İstanbul iline bağlı Anadolu  yakasında bulunan tüm ilçelerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Anadolu yakası için 0506 325 94 95 iletişim numaralarını arayarak, kombi  servisi hizmeti için bilgi alabilirsiniz yaptığınız görüşmede, yaşadığınız soruna yönelik detaylar not edilecek, sonrasında sahada bulunan tecrübeli ekip arkadaşlarımıza aktarılacaktır. Kısa vadede çözüm sunma hedefinde olan ekibimiz, adresinize gelerek problem tespit çalışmasına başlayacaktır. Şikâyetinizi detaylı biçimde dinledikten sonra en uygun  teknik servis çözümü için size bilgi verecektir. Bütçenizi zorlayacak biçimde kombi  servisi fiyatları ile karşılaşmamanızı sağlamak, sorunun ana kaynağını bilerek ve çözümü buna istinaden yöneterek size en şeffaf şekilde hizmet verecek olan ekibimiz, profesyonel kimliği ile sahadadır. Caddebostan Teknikeller kombi servisi süreci tamamlandıktan sonra, kombiniz kullanıma hazır demrktir

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir