caferağa klima servis

caferağa klima servis

Caferağa klima servisi

0216  311 70 69     0506 325 94 95

Kadıköy Bölgesi için güvenilir hızlı klima arıza, montaj ve bakım özel servisine ihtiyacınız varsa uzun yıllar deneyim sahibi güler yüzlü profesyonel teknik servisimiz Kadıköy Caferağa Klima Servisi olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Bakırköy bölgesine hizmet veren kaliteli deneyimli butik hizmet veren klima ustalarımızla birlikte cihaz arızalarına yerinde müdahale ederek sizleri mağdur bırakmamış oluruz.

Klimanız beklenmedik zamanlarda arızalanarak sizi soğutma veya ısıtma konforundan mahrum bırakabilir, Caferağa Klima Servisimiz klimanıza yerinde müdahale edip, değişmesi gereken parça için yerinede aynısının orjinalini takarlar. Takılan parça için 1 yıl garanti verilmektedir. Klima bakımı konusunda oldukça iddialıyız. Kendi geliştirdiğimiz özel yöntemle klimanızın genel bakımının yanında özel bakteriden ve kokudan arındıran sulu sistem ile sağlığınızı tehdit edebilecek klima kaynaklı unsurların mümkün olduğunca Kadıköy Caferağa Klima Servisi olarak önüne geçiyoruz.

Montaj – Söküm

Yanlış montaj klimanızı verimli kullanmamanıza neden olur. Ortamda yeterince ısıtma ve soğutma yapmamış olur. Dolayısıyla klima kullanırken memnun kalmayacağınız durumlar oluşur. Caferağa klima montajı servisi teknisyenlerimiz mekandaki en ideal noktaya klimanızı monte eder. Ayrıca kullanmayacağınız, yenisiyle değiştireceğiniz ya da başka bir adrese taşıyacağınız klimalarınızın sökümünü yapar.

Tamir – Onarım

Caferağa klima  servis ekiplerimiz zamanla ve kullanım şartlarına göre arıza gösteren klimalarınızın onarımını yapmaktadır. Yerinde arıza tespiti sayesinde cihazlarınız kısa sürede tamir edilir ve performansına kavuşturulur.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir