Çağlayan kombi servis

Çağlayan kombi servis

0216 311 70 69     0506 325  94 95

Çağlayan Kombi servisi Siz değerli müşterimize en kısa zamanda profesyonel kadromuz ile hizmet vermektedir. kombinizin bakımını ve tamirini 1 yıl garantili olarak servisimiz onarımı yapmaktadır.
Kombi servisi olarak, istanbulun tüm ilçe ve semtlerine, tüm kombi markalarına teknik servis hizmeti veren, istanbul içinde en geniş kombi teknik servis ağına sahiptir.Kombi servisi bakım onarım ve tamir hizmeti alabilirsiniz. Kombi ve Petek Bakımı Kombi Bakımında Yapılması Gerekenler Kombinizin sağlıklı çalışması için düzenli bir peryodik bakım yapılmalı, bu bakımlar beş ay boyunca aralıksız çalışacağından kışa girerken yaptıracak olursanız hem gazdan tasarruf, hemde zamansız arızayı önleme açısından daha iyi olacaktır.
Kombi Servisimiz ile Kombinizin Tamirini ivedi olarak yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize profesyonel kadromuz ile hizmet vermekten gurur duyarız.


Çağlayan Baymak Kombi Servisi
Çağlayan Buderus Kombi Servisi
Çağlayan Vaillant Kombi Servisi
Çağlayan Eca Kombi Servisi
Çağlayan Demirdöküm Kombi Servisi
Çağlayan Ariston Kombi Servisi
Çağlayan Bosch Kombi Servisi
Çağlayan Ferroli Kombi Servisi
Çağlayan Viessmann Kombi Servisi
Çağlayan Protherm Kombi Servisi
Çağlayan Airfel Kombi Servisi
Çağlayan Arçelik Kombi Servisi
Çağlayan Beko Kombi Servisi

Kombi Arıza; kombi arızalarında yapmanız gereken kombinizin kullanma klavuzunda yer alan bilgilere kombinizin uyarı ekranına göre hareket etmektir. Elinizde klavuz yok ise ilk olarak kombinizin su basıncını kontrol ediniz Kombinin su basıncı 1 barın altında ise kombiniz suyu azaltmış demektir. Bundan dolayı kombiniz çalışmayabilir.  bu durumda kombinize su ekleyip basıncı arttırmanız gereklidir. Genelde kombiye su ekleme işlemini bilinmemektedir. Kombinizin altında su doldurma musluğu bulunur, musluğu sola doğru çevirdiğiniz zaman su kombi su ekleme işlem başlar. Kombinizin su basıncı 1,5 bara getirdiğiniz zaman doldurma musluğunu kapatın, işlem tamamlanmış kombiniz çalışacaktır. Eğer  kombiniz çalışmaz ise  doğalgaz gaz vanası kontrol edilmelidir. gaz olmaz ise kombi arıza verecektir.

Kombi arızası olduğunda  sizlerin yapacağı yetkisiz yanlış bir müdahale kombinizin parçalara zarar verebilir. Bu konuda bizlere ulaşıp yardım alabilirsiniz.  Telefon: 0506 325 94 95– 0216  311 70 69

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir