çakmak klima servisi

çakmak klima servisi

çakmak klima servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

İstanbul klima servisi,  hizmeti  veren  firmamız Anadolu  yakası olmak üzere şehrin geneline klima satış ve klima servisi hizmeti vermektedir.
Tek işimiz, klima ve klima servisi hizmetini tam anlamıyla ve layıkıyla sunmaktır. Tam donanımlı araç filomuz , yetki ve yeterlilik belgelerine sahip eğitimli uzman personelimizle daima 7 gün 24 saat kurumsal kimliğimizle servis sunuyoruz.
Klima servisi ihtiyacınızda çağrı merkezi numaralarımızı arayarak kaydınızı  bırakmanız yeterli olacaktır. Aynı gün içerisinde klima servisi  kapınızda olacaktır ve sorununuza ivedi şekilde müdahale edip konfor ve rahatlığı yaşamaya devam edeceksiniz.
Klima ve klima servisi hizmetlerimiz ; klima satışı, klima servisi, klima bakımı, klima onarım ve tamiri, klima demontaj ve montajı, ve her marka klimaya kumanda tedarikleri ile her an telefonun ucundayız. 0216 311 70 69

Çakmak Teknikeller klima servisi , Klima servisi arayışlarınızda tüm marka ve model klimaların teknik servis hizmetlerini sizlere en uygun ve avantajlı fiyatlarla sunmaktayız.

klima servisi çakmak ,servis kayıdınızı oluşturmanızla beraber en kısa sürede klima ürünlerinize müdehale ederek çözüm üretmekteyiz.Orjinal yedek parça ve 1 yıl garanti süremiz ile siz tüketicilermize rahat bir nefes aldırmaktayız.

*Çakmak  Teknikeller Klima Alt yapı Tesisatı

*Çakmak  Teknikeller Klima Montaj Servisi

*Çakmak   Teknikeller Klima Demontaj

*Çakmak  Teknikeller Klima Gaz Şarj

*Çakmak Teknikeller Klima Teknik Servis Hizmetleri

Çakmak Teknikeller Klima Servisi , olarak siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü, aralıksız bir çalışma ile  Çakmak  Teknikeller Klima Servisi olarak müşteri memnuniyetlerini arttırmaktayız.

 İstanbul,un bir çok ilçesine hizmet vermekteyiz. Çakmak Teknikeller Klima Servisi,ve tüm ilçelere Klima Bakımı ve Klima servisi hizmeti veriyoruz.

 Çakmak  Teknikeller klima Servisi Uzman Kadrosuyla ve donanımlı araçları ile aynı gün servis hizmeti sağlayarak sizlere hızlı çözümler sunmaktadır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir