çakmak kombi servisi

çakmak kombi servisi

Çakmak kombi servisi

0506 325 94 95  0216 311 70 69

Ümraniye Çakmak Teknikeller kombi servisi ev, işyeri, okul, hastane gibi yaşam alanlarımızın neredeyse tamamında bulunan kombilerin ileride oluşabilecek önemli arızalarının giderilmesi açısından belli periyotlarda bakıma tabi tutulması gerekmektedir. Belli periyotlarda yapılan kombi bakımları ileride oluşabilecek büyük arızaları önlenmiş olacaktır. Ümraniye ÇakmakTeknikeller kombi servisi daha da önemlisi insan yaşamını tehlikeye sokabilecek gaz sızıntısı, elektrik kaçağı ve benzeri gibi yaşamsal te tehditleri önlemiş olacaktır. Kombi bakımlarının tamamen yetkili kombi servisi tarafından yapılması en sağlıklı olan yöntemdir. Ümraniye Çakmak Teknikeller kombi servisi yetkili birimler tarafından izin verilmiş, işinde uzmanlaşmış ve iş ile ilgili eğitimlerini tamamlamış olan uzman ekiplerden oluşan kombi servisi tarafından yapılacak olan teknik müdahaleler belli periyotlar için garanti kapsamı altındadır.

Kombi servisi veren personelimizin tamamı alanında uzman ve gerekli eğitimleri almış ve sertifikasyon yetkisi ile hizmet vermektedir.Bir kere bizimle çalışmaya başladıktan sonra  sizi adres defterimize kaydedip sizi yılın belirli zamanlarında kombinizin bakımı ve servisi için,sizinle irtibata geçip her yıl kış aylarını sorunsuz atlamanıza ve ısınmanıza yardımcı oluyoruz.

Yeni bir evemi taşındınz yada kombinizi mi değiştireceksiniz,yoksa ısınma probleminizmi var o zaman kombi servisini arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.Size en yakın personelimiz en kısa zamanda sizin ile irtibata geçip sorununuzu gidericektir.

Kombi servisi olarak hedefimiz,siz değerli müşterilerimize ,kaliteli,hızlı,güvenilir ve ekonomik hizmet sunmaktır.Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman tekniker ve teknisyen kadrosu ile teknik hizmet ve ikinci el satış hizmeti,satış sonrası montaj hizmeti,servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır.Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar.

Kombi Arıza Onarım Hizmetimiz:

Kombi servisi olarak arızalanan kombinize yerinde ve en kısa sürede müdahale ediyoruz. Kombi arızasını sistematik bir inceleme sonrası tespit ederek ücretlendirme ile ilgili onayınızı alarak, parça değişikliği gerektiğinde orijinal yedek parçası ile kısa sürede değiştirerek kombinizi çalışır halde teslim ediyoruz.

Arıza Onarımda Yapılan İşlemler:

1. Çalışma kontrolü.
2. Arızanın tespiti.
3. Parça değişimi gerekiyorsa müşteri onayı.
4. Orijinal parça ile değişimi (Değişen yedek parçalarımız 1 yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.).
5. Parça değişimi gerekmiyorsa parçanın onarımı.
6. Elektrik tesisatı, V otomat, voltaj ve akım değerlerinin kontrolü.
7. Tüm soketlerin ve bağlantı noktalarının kontrolünün yapılması.
8. Duyu ile ses kontrolü.
9. Estetik görüntü kontrolü.
10. 2.Çalışma kontrolü ve teslim.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir