cakmak kombi tamir servis

cakmak kombi tamir servis

Çakmak Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Kombi Servisi satış sonrası oluşan arızaları büyük bir kararlılıkla çözüme ulaştırır. Servisimizin ekibi eğitimli güleryüzlü teknisyenlerimizden kuruludur. Servisimiz  vergiye tabidir,(internet üzerinden kaçak göçek iş yapan bir sürü firma vardır. Müşterilerimizin buna dikkat etmeleri gerekmektedir. Firmamız Tarafından onarılan kombileriniz 1 yıl garanti altındadır.  Garanti takibini bigisayarlı otomasyon sistemimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz. Kombi Servisi İstanbul Anadolu Yakası’na hizmet götürür. 

Çakmak Teknikeller  kombi servisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çakmakdaki tüm semtlere kaliteli ve garantili Kombi servis hizmeti götürmeyi başarmıştır.

 Her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız bu süreç içerisinde altyapısında da büyümeye giderek vermiş olduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetlerin 1 yıl parça ve işçilik garantisi altında olması da bunun bir ıspatıdır.

Günümüzde kombi sorunlarının ortaya çıkış nedeni birbirinden farklı olabiliyor. Kimi zaman, kişilerin hatalı kullanımları sonrasında kombilerin çalışmalarında ciddi sorunlar meydana gelebilirken, kimi zaman da uzun süreler boyunca bakımsız bir şekilde kullanılan kombiler kişileri en umulmadık zamanlarda zor durumda bırakabiliyor. Bu tarz durumların önüne geçilmesi adına kombinin çalışmasında ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçlara karşı yapılması gereken en önemli şeylerin başında ise kombi servisi ile iletişime geçmek geliyor. Servisimiz hangi marka ya da model olursa olsun fark etmez bütün kombiler ile alakalı gerekli her türlü deneyime sahiptir. Böylece sorunların ortaya çıkış nedenleri ne olursa olsun kombilerin çalışmasını engelleyen sorunların tamamı oldukça kısa süreler içerisinde giderilecektir.  Çakmak Teknikeller  Kombi Servisi

 Kombisini düşünen ve uzun süreler boyunca kombisini istediği gibi kullanmak isteyen insanların mutlaka konusunda uzman servisler ile iletişime geçmesi gerekmekte. Böylece yapılacak işlemler sonrasında kombilerdeki sorunlar başarılı bir şekilde giderilecek, bakım işlemleri sayesinde de artık kombiler düşünülenden çok daha uzun süre sorunsuzca çalışacaktır.

 Havaların iyice ısındığı şu günlerde uzmanların da ortak tavsiyesi olan Kombiların bakım ve tamiratında siz değerli  Çakmak halkına elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Kombi servisi olarak İstanbul un  her  semtinde sizlere kaliteli, müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Kombinizde  arıza olması durumunda ya da olası arızalara engel olarak tüm bakımları yapabilmek için bir telefon kadar uzağınızda güler yüzlü personelimizle sizleri bekliyoruz. kombiniz tam anlamıyla işlevini kaybetmesi, görevlerini yerine getirememesi ya da hiç çalışmadığı anlarda servisimizi aramanız yeterlidir.

Uygun ödeme koşulları ile her zaman müşterilerine tam destek sağlama amacında olan Kombi servisimiz.Her marka kombi tamir,bakım ve onarım hizmetini uzman personelimizle,özenle gerçekleştirmektedir.Sık sık arıza yapan kombinizin uzun süre,yüksek performans ve yüksek verim ile sorunsuz,güvenle kullanmak istiyorsanız minimum yılda 1 kez kombi cihazınızın bakım ve teknik tetkiklerini mutlaka yaptırmalısınız.

Firmamız Yılların verdiği tecrübesiyle, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan guru duyar. 7 / 24 hizmetinizde olup, bütün sorunlarınızı yerinde hallediyoruz. Kombi bakımı, kombi arıza, petek bakımı gibi birçok hizmeti sunmakta olan servisimiz , güleryüzlü personeli ve uzman ekibiyle her zaman yanınızda. Çakmak Teknikeller Kombi Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Doğru servis ve kaliteli servisin, mutlu müşterisi anlayışını benimsemekteyiz. Kombinizin her türlü arızasında bize ulaşabilirsiniz.

Kombileriniz dayanıklı oldukları kadar aynı zamanda hassas cihazlardır. Kombinizin Bakımını periyodik olarak yılda en az 2 defa olmak üzere yaptırmalısınız. Yapılşan araştırmalara göre periyodik bakımı yapılan kombi cihazlarının ömrü daha uzundur. Ayrıca bakımı yapılan kombiler daha verimli çalışır ve işlevini daha doğru biçimde gerçekleştirir.

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir