Çamlıca Kombi Arıza Servis

Çamlıca Kombi Arıza Servis

Çamlıca Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Çamlıca Teknikeller Kombi Arıza Servisi

Kombi Bakımının Önemi
Can ve mal güvenliği açısından önemlidir: Çünkü bakımsız kalan ve bu şekilde kullanılmaya devam edilen kombiler sizleri sağlık açısından tehlikeye atar. Aynı şekilde cihazlarınızın güvenliği de sağlanamaz. Bakımsız kalan kombiler sadece sorun yaratmakla kalmaz, olası arıza durumları tespit edilemeyeceğinden, gaz kaçakları mevcut ise tespiti yapılamayacağından tehlikeli durumların yaşanılmasına sebep olabilir. Bu yüzden diyoruz ki kombinizin marka modeli ya da çeşidi ne olursa olsun bakımı ihmal etmeyin. Senede bir kez mutlaka uzman yardımı alarak kombinize bakım yaptırın.
Sağlıklı verim alabilmek açısından önemlidir: Kombi bakımı düzenli şekilde yapıldığı sürece alınan sonuç her daim beklentiyi karşılayacak yönde olur. Teknik açıdan çoğu arızanın oluşma sebebi de aslında cihazın bakımsız kalması ve bu şekilde kullanılmaya devam edilmesidir. Bakımlar önemsenmesi gereken uygulamaların başında gelir. Her daim sağlıklı verim alma çabasında iseniz kombilerinizin bakımlarını ihmal etmeyin ve senede bir defa mutlaka uzman yardımı alarak kombinizin bakımını yaptırın.
Sürekli sorun yaşamamak için önemlidir: Kombi kullanımında çoğu kullanıcımızın sürekli sorunlarla karşılaştığını ve bu sorunlarla baş edecek gücü kalmadığını görebilmekteyiz. İşte bu durumların en temel sebebi bakımsızlıktır. Bakımsız kalan ve uzun süre bakım yapılmadan kullanılmaya devam edilen kombilerin olası arızaları ya da sonradan oluşturacağı arızalar tespit edilemez. Bu nedenle de kullanıcılar sürekli bir sorun ile karşılaşır. Bu sorunları yaşamak yerine önceden tespit ve müdahale yapılması gerekir. İşte bu durumda da bakımın ne kadar önemli bir uygulama olduğu açığa çıkar. Bu sebeple önerimiz kombi bakımlarının yılda bir kez sadece uzmanına yaptırılmasıdır.


Kombi Bakımı Kombiyi uzun süre kullanmak için önemlidir: Kombi bakımlarının en önemli amacı da aslında cihazı olması gerekenden daha uzun süre kullanabilmektir. Bakımı düzenli olarak yaptırılan bir kombi ile bakımı alınıp kullanılmasına rağmen yapılmayan kombi arasında dağlar kadar fark vardır. Bakımı yapılan kombiler normal kullanım süresi olan 15 yıldan daha uzun süre çalışabilir ve kullanıcı beklentisine yanıt verebilir. Bakımı yapılmayan ya da hiç yaptırılmamış olan kombiler ise 10 yıl kadar bile çalışmadan kullanım ömrünü tamamlar. Kombilerden uzun süre randıman almak amacı ile mutlaka senede bir kez sadece uzmanına bakımlarını yaptırmalısınız.
Tasarruf sağlamak için önemlidir: Bakımı yapılan kombiden her zaman iyi randıman alınabileceği için faturalar daha düşük gelir. Kullanıcılar hem iyi sonucu uzun süre alabilir hem de düşük gelen faturalarla karşılaşabilir. Bizler bu yüzden tüm tüketicilerimize doğru sonuçları elde etmek, beklenen sonucu almak ve yüksek gelen fatura tutarlarını düşürmek amacı ile bakımı öneriyoruz. Tasarrufu yaşamak istiyorsanız kombinizin bakımını kesinlikle ihmal etmeyin. Yılda bir kez gereken bakımları mutlaka uzmanına yaptırın ki faturalarınız yaz kış olması gerekenden daha düşük gelsin.
Kombi Bakımının Önemleri

Kombi bakımı ancak uzmanı tarafından yapılır ise belirttiğimiz durumlar söz konusu olabilir. Kombinize kendiniz bakım yapmaya kalkmayın ya da bu işten anlıyorum diyenlerden bakım konusunda yardım almayın. Bırakın işi uzmanı yapsın.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir