çamlık klima servisi

çamlık klima servisi

Çamlık klima servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Ümraniye / Çamlık Teknikeller klima servisi olarak, tüketicilerimizin sorunları her zaman önceliğimiz olmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana Teknikeller servis olarak klima tamir, montaj ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Ümraniye ilçemizin güzide semtlerinden bir tanesi olan çamlık mahallesinde 7/24 gezici ekip araçlarımız ve uzman personellerimiz aracılığı ile klima servis hizmeti vermekteyiz.

Klima tamiri, uzman ve yetkili olmayan kişiler ve firmalar tarafından yapıldığında, daha büyük sorunlara neden olmaktadır. Son günlerde korsan klima servis elemanlarınca yapılan her işlemde hatalar meydana gelmekte ve tüketiciler şikayet etmektedir. Paranızı ve sağlığınızı riske atmamak için alanında uzman deneyimli ve uzman bir klima servisi tercih etmeniz gerekir. Çamlık Teknikeller klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize, klima montaj, arıza tamir ve bakım işlemlerini %100 garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Klima Bakımının Önemi 

Sık sık söylediğimiz bir olayda, klima bakım olayıdır. Klimanız yılda 2 defa bakıma ihtiyaç duyar ve rutin bir temizlik ister. Bu bakımların bazılarını kendiniz evde yapabilecekken bazıları için ise klima servisine ihtiyaç vardır. Ayrıntılı ve detaylı dezenfekten işlemi, klima bakımı sırasında olmazsa olmaz bir işlemdir. Yüzeysel bakımların yanı sıra ayrıntılı bakımada ihtiyaç duyulmaktadır. Çamlık Teknikelelr klima servisi olarak, yıllık 2 defa gerçekleştirmeniz gereken klima bakım işlemine talibiz. Sizlerde çağrı merkezimizi 7/24 arayarak servis çağırabilir ve güvenli hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. 0506 325 94 95

Doğru Klima Montaj

Klima montajı sanıldığı gibi basit bir işlem değildir ve bilinçsizce klima montajı yapılmaması gerekir. Her bilinçsiz klima montajı, ileride büyük sorunlara ve çok fazla elektrik tüketimine neden olur. Duvar tipi split, İnverter multi, salon tip, kaset tip, kanallı tip vs. çeşitteki her klimanın ayrı monteleme işlemi ve ayrı monte yeri seçim işlemi bulunmaktadır. Bu işlemleri dilerseniz çamlık klima servisimiz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon