Çekemeköy Kombi Tamir Bakım Servis

Çekemeköy Kombi Tamir Bakım Servis

Çekemeköy Kombi Tamir Bakım Servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Bazen kombide meydana gelen arıza öyle beklenmeyen anda gerçekleşir, bizi öylesine çaresiz durumda bırakıyor ki, bu durum da acil bir önlem gereksinimi doğuruyor. O zaman en yakınınızdaki servislerin hizmetlerinden yararlanmak en doğru seçim olacaktır.

Çekemeköy Teknikeller Kombi Servisi söz konusu olduğunda, mutlaka  akıllara gelir. Uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınıza cevap veren teknikeller kombi servisi , Çekmeköy merkezli bir firmadır. Acil ihtiyaçlarda mutlaka arayın. 0216 311 70 69 

Kombi servisi Çekmeköy semtinde sorun olmaktan çıkıyor. Mutlaka çekemeköy teknikeller kombi tamir servisi  ile iletişime geçerek, bakım, onarım ve tamir konusunda tam destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir problemde bize ulaşarak adresinizi bildirin, en kısa sürede size hizmet vermek için harekete geçeceğiz.

Kombinizin arızalanmasını beklemeyin. Kısa sürede bizimle iletişime geçin ve rutin bakımlar için randevu talep edin. Unutmayın, kombinizin verimini arttırmak için mutlaka periyodik bakımlarını gerçekleştirmelisiniz. Senede en azından bir kez gerçekleştirilen bu bakımlar sayesinde, kombinizi uzun vadede ve güvenle kullanabilirsiniz. Beklenmedik problemleri de bu sayede en aza indirgemiş olursunuz.

Çekmeköy Kombi Bakım Ücretleri

Kombi bakımının ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Isınmak ve sıcak su elde etmek için kullandığımız kombiler, özellikle kış aylarında temel ihtiyaçlarımızı karşılamak için olmazsa olmaz. Üstelik bakım yapıldığında verimi artan kombilerin bize tasarruf konusunda da fayda sağladığını biliyoruz. Elbette herkes daha az ödeyip daha çok ısınmak ister. Ancak düzenli yaptırılması gereken kombi bakımını ihmal ediyoruz, peki neden?

Bunun nedeni aslında Kombi bakım ücretleri olmaktadır. Kişiler, kimi zaman yüksek buldukları bu ücretleri ödememek için periyodik bakımı ihmal eder kombi bakım ücreti fiyatları 50 TL ile 180 TL arasında değişebilmektedir. Elbette fiyatı arttıran, çeşitli sorunların gözlemlenmesi ve tamiri dolayısı ile karşımıza çıkar. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli husus şudur. Bakımlar çeşitli sorunların daha başlamadan engellenmesini sağlar. Böylece ilerde daha fazla ödemek yerine makul bir bedel ile kombinizi çok daha uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Gelecekte meydana gelecek sorunların da önünü kesmiş olursunuz. Fiyatlar elbette değişiklik gösterir. En sağlıklı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Çekmeköy Kombi Tamiri

İstanbul’un güzide semtleri arasında yer alan Çekmeköy’de kombi servisi mi arıyorsunuz? Arıza veren kombi nedeniyle sıcak su kullanamamaktan ve ısınma ihtiyacınızı karşılayamamaktan mı şikayetçisiniz?

İstanbul trafiğinde servis ne zaman gelir diye kafanıza sorular mı takılıyor? O halde vakit kaybetmemek için Çekmeköy Teknikeller Kombi Tamiri veren ve merkezi Çekmeköy’de bulunan servisi tercih edin.

En güvenilir hizmeti sunan ve müşteri memnuniyeti çalışma dinamiğinin zirvesine koyan çekemköy kombi servisi, her türlü bakım, onarım ve tamir sürecinde en büyük yardımcınız olacaktır. Üstelik Çekmeköy kombi bakımı konusunda hızlı ve pratik çözümler üretir.

Kombilerin düzenli olarak bakıma sokulması çok önemlidir. İhmal edildiği takdirde hem maddi hem de teknik problemlere yol açılır. Bazı durumlarda ev sahipleri veya kiracılar tarafından da kombi bakımı ihmal edilir. Bu durum pek çok mağduriyeti beraberinde getirir. Bu nedenle mutlaka, kiracıysanız ev sahibinizden kombi bakımlarını gerçekleştirmesini talep edin. Ev sahibiyseniz de, kombide meydana gelebilecek problemler hakkında kiracınızdan bilgi almayı ihmal etmeyin. Böylece olası problemler çözülecektir.

Kombi Bakımı Kiracıya Mı Aittir?

Kombi kullanmak başlı başına çeşitli riskleri barındırır. Bununla birlikte bir de kiracı olarak bulunduğunuz evdeki kombinin bakımı ile ilgili problemler de kişilerin aklını karıştırır.

Sıklıkla karşılaşılan soruların başında kombi bakımı kiracıya mı aittir gelmektedir. Burada Borçlar Kanunu’nun 317. Maddesine bakmak faydalı olacaktır. Bu maddede söz konusu durum kiracının yükümlülüğü olarak belirtilmektedir. Bu maddeye göre gerekli kullanım ve bakım masrafları kiracıya aittir ancak tamir anlamında net bir bilgi verilmemektedir.

Kombi bakımı ev sahibine mi aittir sorusunun cevabı bu nedenle muallakta kalmaktadır. Ancak genel görüş şu şekildedir. Eğer ev sahibi gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirdikten sonra kombiyi kiracıya teslim ettiyse, sonrasında bakım ve onarım masrafları kiracıya ait olarak kabul edilir. Ancak söz konusu kombi on yıllık ve belki de daha uzun süredir kullanılıyorsa, kiracının masrafları ödemesi beklenmez.

Ancak yeni bir kombi, tüm gerekli bakımları ile kiracıya teslim edildiyse, bundan sonraki süreçte de kiracı evden çıkarken gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirerek kombiyi yeni kiracıya teslim etmekle yükümlüdür.

Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ülkemizde kombi kullanımı son derece yaygın hale gelmiştir. Özellikle ısınmak için kullanılan kombiler kolay kullanımları ile müşteri memnuniyeti sağlar. Ancak elbette kombi kullanımının en verimli şekilde gerçekleştirilebilmesi içinkombi seçimi tercihinin en doğru şekilde yapılması gerekir.

Kombi alırken nelere dikkat edilmelidir sorusunun cevabına gelince:

  • Öncelikle evinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir kombi seçiminde bulunmanız gerekir. Burada evin metrekaresine, yönüne ve bulunduğu kata bakılmalıdır.

  • Radyatörlere de dikkat edilmelidir. Netice itibari ile ısınmayı sağlayan kombiler değil radyatörlerdir.

  • Aldığınız marka kombinin teknik servis ve parça bulma konularında sıkıntı yaşatmaması gerekir. Bazen daha ucuza getirmek için bilinmeyen markalarda kombiler tercih edilir. Bu da herhangi bir arıza meydana geldiğinde çeşitli mağduriyetler sorununu doğurur. Bu nedenle kullanım sırasında yaşanabileceklere karşı da önlem alınmalıdır.

  • Kombinizin TSE, CE, bunun yanı sıra ISO 9002 gibi teknik belgelerinin olması gerektiğini unutmayın ve mutlaka kontrol edin.

  • Kombinizin kurulum aşamasında ise mutlaka yetkili kişilerin desteğini isteyin. Can Teknik bu anlamda size destek sunar ve güvenli kullanımı garanti eder.

Teknikeller Kombi Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir