cekmeköy klima tamir servis

cekmeköy klima tamir servis

Çekmeköy Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69  

Çekmeköy Teknikeller Klima Servis  firmamız İstanbul genelinde yıllardan itibaren siz değerli müşterilerimize konusunda tecrübeli ve uzman ekiplerimizle hizmet vermektedir. Firmamızın ana prensibi müşteri memnuniyetine dayanmakta ve oluşabilecek tüm mağduriyetlerin önüne geçmektedir. Bu sebeple gerekli eğitim ve donanımı kazanmış ekiplerimiz gerekli servis hizmetini yerine getirmektedir. Çekmeköy Teknikeller klima servisimiz İstanbul’ un tüm Anadolu Yakası  ilçelerinde 7/24 hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizim kullanmakta Her marka klimaların bakım,temizleme,tamir ve montaj işlemlerini yapmaktadır.

Çekmeköy Teknikeller Klima Servisimiz.

Ev işyeri gibi alanlarda kullanılmakta olan duvar tipi, tavan tipi, asma tavan tipi, yer tipi, salon tipi, kanallı tipler, mobil taşınabilir tip demirdöküm marka klimaların bakım, arıza ve montaj hizmetini konusunda uzman ve gerekli eğitimleri almış ekipler tarafından yapmaktayız.

Çekmeköy Teknikeller Klima Bakım Servisimiz.

Klimalar iç ve dış ortamda kurulu cihazlardır. Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme tahribat gibi etmenler sonucu performans düşüklüğü meydana getirebilir. Klimaların yılda iki kez bakım işleminin yapılması gerekmektedir.

Zamanında bakımı yapılan klimalarda Performansında yükseliş görülür ve verimliliği artar. Bakımı yapılan klima enerji tasarrufunu sağlar. Bakımı yapılan klima ortamda meydana gelen kötü koku ve sağlığınızı etkileyecek bakterilerin temizlemesini sağlar. Bakımı yapılan klimaların sık sık arızalanmasının önüne geçilir ve meydana gelebilecek büyük arızaların önceden tespit edilir. Bakımı yapılan klimalar hastalıkların önlenmesini sağlar.

Çekmeköy Teknikeller Klima Arıza Servisimiz.

Klimalar iç ve dış üniteden oluşan elektronik ürünlerdir. Kullanıcı hatası, şebeke elektrik akımı gibi etmenler sonucu arızlanmalar meydana gelmektedir.  Klima Bakım Servisimiz meydana arızalanmalarda sizleri bilgilendirerek mevcut sorunu giderir. Değişmesi gereken parça ihtiyacı varsa da tedarik ederek montajını sağlar.

Çekmeköy Teknikeller Klima Montaj Servisimiz.

Her marka klimalarınız montaj servisini yerine getirmektedir. Klima montajı önemli bir husustur. Yanlış yere montaj edilen klima bir çok problem ile sağlık sorunları açmaktadır. Uygunsuz yere montaj edilen klimalar enerji sarfiyatını arttırmaktadır.

Bazen mevcut bulunan klimanız hava şartlarına yada kullanıcı tercihine göre evlerinizde bulunan odalarda yer değişikliği talepleri olmaktadır. Montaj servisimiz sizlerin isteği üzerine klima montajını sağlar. Ayrıca ev değişikliği taşınma gibi durumlarda klimanızın söküm ve kurulum hizmetini sağlar. Deneyimli ekiplerimiz klimanızın montajı ile ilgili en verimli nerde çalışacağı sağlık sorunu teşkil etmeyen en uygun yerin neresi olacağı hususunda sizlere gerekli bilgilendirme sağlayacaktır.

Klimaların bakımı, kullanım süresini uzatmak için son derece önemlidir. Oysa ülkemizde periyodik klima bakımı ne yazık ki ihmal edilmektedir. Bu da en soğuk veya en sıcak zamanlarda, tam da ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda klimaların arızalanması riskini doğurur. Eğer düzenli bakım yaptırmazsanız, klimanızın kullanım ömrü kısalır. Verimi düşer. Çok geçmeden de arızalar meydana gelir. Bu riski en aza indirmek için düzenli bakım önerilir.

Çekmeköy Teknikeller periyodik klima servisi veren merkezlerden biri olan Teknikeller servis çeşitli bakım prosedürlerini eksiksiz şekilde yerine getirir. Genellikle problemler klimaların filtrelerinden kaynaklanmaktadır ancak uzman bir klima servisi yetkilisi, bunun dışında ekstra incelemelerde bulunur. Güvenilir ve işinin uzmanı bir firma ile çalıştığınızda, daha sonra meydana gelebilecek problemler önceden belirlenir ve gerekli önlemler alınır.

Bu nedenle düzenli klima servisi hizmetini muhakkak almanız gerekir. Klimaların narin bir yapıda olması bozulma ihtimallerini beraberinde getirir. Önceden önlem alıp düzenli bakım yaptırarak hem klimanızdan elde ettiğiniz verimi en üst noktaya çıkarabilir, hem de mağduriyet yaşamadan yaz kış kullanabilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • Semih YILMAZER | Mar 17,2019

    Çok memnun kaldım şahane bir teknik servis hemen sorunumu çözdü. Tek geçerim, harika tavsiye ederim

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir