Çengelköy kombi servis

Çengelköy kombi servis

Çengelköy Teknikeller  Kombi Servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95  

 Kış aylarında genellikle müşterilerimizin ısınamama şikayetleriyle karşılaşmaktayız. Buda Kombi Servisi ihtiyacını doğurmakta. Kombinizin Her türlü problemi İle ilgili TEKNİKELLER Kombi Servimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Servisimizin amacı sizi mağdur etmeden en kaliteli hizmeti size sunmaktır. Servisimiz yalnızca Kombi Tamiri değil Kombinizin bakımınıda yapmaktadfır. Kombi bakımızın yılda en az 1 defa da olsa yaptırmanız gerekir. Aynı zamanda Petek bakımınızıda yaptırmanız gerekir. Periyodik bakımlarınızı yaptırmanız kombinizden daha iyi verim almanızı ve kombinizin daha iyi çalışmasını sağlar.

 

TEKNİKELLER  Kombi Servisimizi haftanın her günü her saati Kombinizle alakalı her türlü probleminizde arayabilirsiniz.Kombi servisimiz size en hızlı çözümü üretip sorunlarınızı ve problemlerinizi gidericektir. Size güvenilir ve kaliteli hzimeti vermek için Kombi Servisimiz büyük bir çabayla çalışmaktadır. Uzman ekibimiz her gün daha çok kendini geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için uğraşmaktadır. Güleryüzlü ekimiz ile ailenizin ve sizin mutluluğunuz için çalışmaktayız.

 Kış aylarının kurtarıcısı kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Periyodik bakımlar hem kombinizden daha iyi verim almanızı sağlar. Hem de olası kazaların önüne geçmenizde size yardımcı olur. Kombinizin daha iyi çalışması sorun yaratmaması için Kombi Servisimizle irtibata geçebilirsiniz.Kombi Servisimiz Kombinizle alakalı bütün problerinizde size yardımcı olacaktır.

  TEKNİKELLER SERVİS Kombi petekleri ısıtmıyorsa bir veya birkaç petek ısınmıyor diğer petekler ısınıyorsa ısınmayan peteklerin giriş ve çıkış vanalarının açık olup olmadığını kontrol ediniz, eğer petek vanalarında bir sorun yok ise petek hava alma purjörün den petekde hava olup olmadığını kontrol ediniz, peteklerde de sorun görünmüyorsa kombi petek tesisatına ait gidiş ve dönüş vanalarının açık olup olmadığı kontrol edilmeli kombi tesisat vanaları açık ise kombi servis merkezini arayınız.

 

 Kombi Bakımı her yıl Eylül – Ekim aylarında yapılması gereken bir işlemdir. Bakımları yapılmayan kombilerden verim alınamaz ve ileride yüksek maliyetli arızalar çıkarmaya başlar. Bu yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilmek için her yıl periyodik olarak TEKNİKELLER   Kombi Servisi Yetkililerimize ulaşıp Kombi Bakımı talebinde bulununuz. Kombi bakımı kışın peteklerinizin hızlı bir şekilde ısınmasına ve ısınma maliyetiniziz ciddi miktarda düşmesini sağlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir