Cevizli Klima Tamir Servis

Cevizli Klima Tamir Servis

Cevizli Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Cevizli Teknikeller Klima Tamir Servisi 

Her türlü klima işleriniz için servis hizmetleri Cevizli Teknikeller Klima Tamir Servisi  uzun yıllardır  klima montajı, klima tamiri ve bakımı ile ilgili her türlü hizmeti vermekte olup, günümüzde de aynı şekilde işlemlerine devam etmektedir. Her markaya hizmet veren Cevizli Teknikeller Klima Tamir Servisi, en uygun fiyat ve temiz işçiliğiyle, müşterilerin de beğenisini kazanmış durumdadır.

Özellikle İstanbul Anadolu yakasında klima bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Klimasız bir ev veya iş yerinde durabilmek neredeyse imkansızdır. Klimanızın temizlenmesi veya bakımı için, tamamen bozulmasını beklemenize gerek yoktur. Klimanız çalışıyor olabilir fakat ilk aldığınız gibi soğutmuyor olabilir veya istediğiniz performansı vermiyordur. Bu gibi durumlarda, klimanın tamamen bozulmasını veya işlevini kaybetmesini beklemeden Cevizli Teknikeller Klima Tamir Servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ev ve ofis tipi, Büro tipi, inverter ve portatif klimalar için ayrı ayrı servis çağırmanıza gerek yok. Çekirdekten yetişen deneyimli personelimizle, markası ne olursa olsun, klimalarınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için bize ulaşabilirsiniz.

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Klima Kullanımı Hakkında
Klimanız İstediğiniz Gibi Çalışmıyor mu?
Klimanız çalışmıyor mu? veya istediğiniz randımanı alamıyor musunuz? o zaman bu yazımızı dikkatli okuyunuz.

Güç fişinin güvenli bir şekilde prize takılı olduğundan emin olun.
Elektrik kesintisi olmadığından emin olun.
Uzaktan kumandanın pillerinin dolu olduğundan emin olun.
Zamanlayıcının yanlış programlanmadığından emin olun.
Klimanız normal çalışmıyorsa ışıklandırma ve radyo dalgaları bazen klimaların anormal çalışmasına yol açabilir.
Güç kaynağını fişi çekerek veya şalterden kapatın, sonra gücü tekrar bağlayın ve klimayı yeniden çalıştırın.
Klima açılınca hemen çalışmıyorsa, tekrardan çalıştırma esnasında binen aşırı yükü azaltmak için klima kapandıktan hemen sonra açılınca veya çalısma modu uzaktan kumandadan değiştirilince üç dakika boyunca çalısmaz.
Klimanız çalışma esnasında duruyorsa ON zamanlayıcısı ayarlandığı zaman, uzaktan kumandadan ayarlanmış olan dereceye yaklaştırmak için klima ayarlanan zamandan bir saat önce çalışmaya başlayabilir.
Eğer uzaktan kumanda, bu zaman zarfında on/off işlemi haricinde kullanılırsa klima stop moduna girer.
Bu olunca uzaktan kumanda ile klimanızı açın ve zamanlayıcıyı yeniden ayarlayın.
Klimanızın Acil durum anahtarını kullanarak test konumunda çalışıp çalışmadığına bakin.Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın 0506 325 94 95     0216 311 70 69

 

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon