Cevizli Kombi Bakım Servis

Cevizli Kombi Bakım Servis

Cevizli Kombi Bakım Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Cevizli Teknikeller Kombi Bakım Servisi

KOMBİ BAKIM HİZMETLERİ

Kombinizin modeli ne olursa olsun yaşanan arızalarda Cevizli Teknikeller Kombi Bakım Servisinin tercih edilmesi hem vakitten hem de maliyetten size fayda sağlayacaktır. Periyodik kombi bakım hizmetlerimiz arasında ilk olarak öncelikle kombinin su sızdırıp sızdırmadığının kontrolünü sağlarız. Kombinin tamamı biriken toz ve kirden arındırılır ve bu çalışma ile kombinizin performansı artış sağlar. Hayati bir tehlike arz etmemesi adına kombinizin bütün emniyet donanımı gözden geçirilir. Ayrıca ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu gözden geçirilerek aniden oluşma ihtimali olan sorunlar kontrol altına alınmış olur. Bacalı kombilerde temizlik ve baca sensörünün fonksiyonun kontrolü sağlanır. Kombinin kullanım sebebi olan sıcak su üretimi ve ısıtma değerleri de incelenerek yaşanan bir verim kaybı olup olmadığı itina ile gözden geçirilir. Elektronik aksamın kontrol edilmesi ile gözden ihmal sonucunda doğabilecek daha da büyük problenmlerin önüne geçebilmek adına gereken önlemler alınır.

Kombi Bakım

Kombi Bakımı kombinizin bakımına ek olarak enerji kullanım değerlerinin de kontrolünü yaparak kombinizin maksimum tasarrufla çalışması için gereken işlemleri gerçekleştirir. Yalnızca filtre temizliği yaptığımız en kolay kombi bakımları bile ihmal edilmemesi gereken her yıl mutlaka 2 kere yapılması gereken bir işlemdir.

Müşterilerimizin güvenliği ve konforu bizim için her daim çok büyük önceliktir. Yetkili kombi servis ekibimiz eğitimli, konusunda yeterli tecrübeye sahip ve tam donanımlıdır. Bakım ve arızalar gibi gereksinimlerinizde Cevizli Teknikeller Kombi Bakım Servisiarayarak gereken kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Personellerimiz yıllık olarak belli periyodlarda teknolojik gelişmeleri de yakından takip edebilmek adına eğitime tabi tutulmaktadırlar. Aldıkları eğitimler neticesinde onarım,bakım gerektiren durumlarda uygulanacak adımlar evvelden bellidir ve standart uygulamalar dışında gelişmelerde müşterinin ihtiyacına yönelik çözümler üretilir. Duvar tipi kombi ve kazanlarınız, yoğuşmalı şofbenleriniz ve kumanda ünitelerinizde karşılaştığınız herhangi bir sorunda acil çözüm hattımızı arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Isıtma sistemleri alanında uzun senelerdir verdiğimiz kaliteli kombi servis hizmeti ile kombinizin bakımı yapılır ve uzun vadede yüksek faturalar ödemekten kurtulursunuz. Sağlıklı bir ısınma için kombi en iyi çözümdür ve kombinizin bakımlarını da gerektiği zamanlarda yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Firmanın çeşitli markalarda sağladığı teknik servis hizmeti sayesinde müşterilerin memnuniyeti artmıştır. Kombi servisleri İstanbul Anadolu yakasının her bölgesinde hizmet vermektedir. Bakım, onarım ve kurulum konusunda müşterilerine verdiği iyi hizmet anlayışı ile müşterilerin güvenin kazanmayı başarmaktadır. Değişen parçaların bir yıl garantili olması müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Verilen hizmet sonrasında sorunun çözülmesi tekrar aynı sorunun oluşmaması sağlanır. Bunun garantisini sağlayan firma sunduğu eşsiz hizmet kalitesi ile müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Her gün ve saatte verilen kaliteli hizmet ile müşterilerin direk ulaşım sağlayabilir. Alanında uzman teknikerler sayesinde sorun direk anlaşılmaktadır. Yerinde çözümlenemeyecek sorunlarda evden alınan eşyalar kısa zaman içerisinde direk adrese teslim edilmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Teknikeller Kombi Servisi

Kombi servisi hizmeti veren firma müşterilerin her an ulaşım sağlaması sağlanmaktadır. Servisler bakım ve onarım konusunda hizmet vermektedir. Kombiler ev ve işyerlerinizin ısıtmalarında kullanılan bir cihazdır. Sıcak su konusunda da ayrı bir hizmet alma hakkına sahipsinizdir. Kombi hizmetleri arasında karşılaşılan sorunlar arasında en çok sıcak su sorunları ile karşılaşılmaktadır. Bu sorun ayarların sağlanması ile çözümlenmektedir. Bunun yanı sıra farklı tüm sorunlar için uzman ekiple çalışma sağlanmaktadır. İstenilen gün ve saat aralığın verilen hizmet ile müşterilerin güveni kazanılarak doğru bir hizmetin nasıl olması gerektiği konusunda bir gösterge haline gelmiştir. Direk çağrı merkezi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

0506 325 94 95     0216 311 70 69

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon