Cevizli Kombi Tamir Servis

Cevizli Kombi Tamir Servis

Cevizli Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi

Teknik donanımı güçlü ekibimizle gün ve saat tanımaksızın hizmet veren Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi istediğiniz tarih ve saatte hizmetinizdedir. Hizmet almak için yapmanız gereken 0506 325 94 95 numaralı telefonlardandan bize ulaşmak. Her türlü konuda gerek çağrı merkezi elemanlarımızdan gerek telefonda gerek ise teknik servis elemanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi olarak cevizli semtinin her mahallesine arıza, montaj, bakım, tamir, onarım servisliği yapmaktayız. Temel günlük ihtiyaçlarımız olan beyaz eşyalarınızda oluşabilecek tüm arızalarda, arızaya en kısa sürede müdahale edebilmek gerek maliyet gerek ise verimlilik açısından Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi bütün imkanlarıyla bir telefonla kapınızda.

Bütün bakım, montaj ve onarımlarda servisimiz uzman bir teknik servis olup kaliteli ve garantili teknik servis sloganıyla hizmetinizdedir.Telefonda çözülemeyen arızalarda mobil servis desteğimiz 7/24 tatil günleri dahil kesintisiz hizmet vermektedir.

Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi personelimizin size en yakın tarihte ve saatte gelebilmesi için adres bilgilerinizi güncel tutunuz.. Randevularımızın yerinde ve zamanında olabilmesi için lütfen bir önceki günden  Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi ekiplerinin size ulaşmasını sağlayın.

 Cihazınıza bir işlem uygulandığı takdirde arıza tespit ücreti dahil olmamakla birlikte sadece arıza ücretine tabi olursunuz. Değiştirlen orjinal yedek parçalarımız ve yapılan işçilik 1 yıl garanti kapsamı altındadır.Cevizli kombi servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, ürünlerinizdeki arızaları en profosyonel şekilde ve garantili, hızlı ekonomik olarak çözmektedir.

Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi,7/24 siz degerli müşterilerine hizmet vermektedir.Aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayan firmamız,maliyeti düşük bakım ve onarımlar gerçekleştirmeye özen göstermektedir.
Bunun yanında firmamızdan servis hizmeti alan müşterilerimizin kombisi üzerinde yapılan parca değişimi ve işcilikler 1 yıl garanti kapsamındadır.

Uygun ödeme koşulları ile her zaman müşterilerine tam destek sağlama amacında olan  Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi Her marka tüm kombi tamir,bakım ve onarım hizmetini uzman personelimizle,özenle gerçekleştirmektedir.Sık sık arıza yapan kombinizin uzun süre,yüksek performans ve yüksek verim ile sorunsuz,güvenle kullanmak istiyor’iseniz minimum yılda 1 kez kombi cihazınızın bakım ve teknik tetkiklerini mutlaka yaptırmalısınız.
Siz de hemen sitemizde de yer alan 7/24 çagrı merkezimize 0506 325 94 95 nolu hatlarımızdan bizleri arayın.Kombinizi deneyimli ve alanında uzman personellerimize bırakın.Ayrıca müşteri destek hattımızdan kombiniz hakkında merak ettikleriniz her bilgiyi alabilirsiniz. Cevizli Teknikeller Kombi Tamir Servisi ,size herzaman bir telefon kadar yakındır.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon